Kebdimi koruma amaçlı ne taşıyabilirim?

Gizli Üye

Son zamanlarda yaşadığım birkaç talihsiz olay sonrası güvenliğimi sağlamak için üzerimde bir şey taşımaya karar verdim bu ne olabilir hangisi daha mantıklı sustalı bıçak kelebek biber gazı elektro şok cihazı bunları taşımak suç sayılıyor mu mecbur kaldığımda kullanmaktan çekinmem sanırım ya da bir silah alabilmek için nasıl bir prosedür ve ne kadar para gerekiyor

Güncellemeler
1 yıl
Teşekkürler cevaplar için bıçak ve biber gazı siparişi verdim
Kebdimi koruma amaçlı ne taşıyabilirim?