Küçük Yaşta Aileleri Tarafından Tesettüre Sokulan Kız Çocukları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz. Sizce Doğru Bir Tutum Mu?

Ketsss
Küçük Yaşta Aileleri Tarafından Tesettüre Sokulan Kız Çocukları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz. Sizce Doğru Bir Tutum Mu?

Bakın bende müslümanım ve Allaha inanıyorum çok şükür ama nasıl diyeyim bu yapılan şey bana şahsen o kadar da doğru gelmiyor. Hadi yaptıysanız bile aileler ileride kızınızın seçimlerine sonuna kadar saygı duymalısınız. İleride başka bir dine inanabilir veya kapanmak istemeyebilir doğal olarak. O kadar çok görüyorum ki ben açılmak istiyorum ama ailem veya toplum ne der baskısıyla açılamıyor bu çocuk yaşta zorla kızlarını tesettüre sokan aileler yüzünden. Ne kadar benim umurumda değil ne yaparsa yapsın o kişi deseniz bile maalesef toplumun geneli kapalı olan biri açılınca maalesef ona pek iyi bir şekilde bakmıyor.

Bence küçük yaşta böyle bir şey yapılmamalı çünkü bu kişinin kendi seçimi olmalıdır
A seç
Elbette olabilir. Bunun çocuk yaşta yapılmasını doğru buluyorum
B seç
Kararsızım
C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
4
9
Görüşünü yaz