Küçükken tecavüze uğradım ?

Gizli Üye

ben küçükken kuzenim tarafından 3-4 kez tacize ve tecavüze uğradım bana sürtünerek boşalmaya çalışırdı o sıralar 10-11 yaşlarındaydım o da 18 falandı. karşı karşıya gelemiyorum şimdi bana kardeşim diyerek konuşuyor. evlendi düğününe nişanına gitmedim annemler o kadar ısrar etti ki sürekli bahaneler uydurmaya çalıştım. en acısıda bize geldiklerinde odamdan zorla cıkartıldım ve annem eşi ve onlara kahve yapmamı istedi , resmen elim titreyerek yapmıştım o kahveyi. aklıma geldikçe çılgına dönüyorum, küçükken bunlar aklıma bile gelmiyordu yanlış şeyler olduğunu biliyordum ama ölürcesine düşünmüyordum, son birkaç yıldır ise aklımdan çıkmıyor hayatım zindan oldu kimseye anlatamıyorum aileme anlatırsam olacakları biliyorum annem kahrından ölür bunca zaman zaten hiç yüzü doğru düzgün gülmedi bir kere de benim yüzümden bana kalan kalıcı tramvayı onunda yaşamasını istemiyorum bu benimle ölene kadar kalacak ve hiç bir yakınım bilmeyecek ancak ben bunu taşıdıkça boğuluyorum çikip karşısına neden bunu bana yaptın neden deyip onun ölürcesine işkence çekmesini istiyorum. bu tramvayı atlatamıyorum iyice asosyalleştim dışarı çıkmak yeni insanlarla tanışmak istemiyorum çünkü korkuyorum dostum bildiğim insanlardan bile uzaklaşıyorum onlarla konuşmak görüşmek istemiyorum yeni bir hayat kurmak istiyorum yeni bir sayfa açmak ama başaramıyorum

Güncellemeler
1 yıl
sizce ben ne yapmalıyım bu tarz şeyler yaşayan var mı aranızda
Küçükken tecavüze uğradım ?