Nişanlımdan yeni ayrıldım, herkes çok mutlu oldu, hepsi kıskanıyormuş. Üzülmekte haklı değil miyim?

Lina010

iyi geceler,

yeni nisandan ayrildim ve etrafimdaki herkes kiskaniyordu. Simdi bitti haksizlik yapildi aldatildim inciltildim vs vs. Ve o kiskanan herkes guldu mutlu oldular. Insanlar neden bukadar kotu? En yakin dost dedigim ex nisanlimin sehrinden ev aldi kendine. Ve bana laf soktu seni kimse almaz boyle yaparsan diye vs vs. Gulerek, nekadar acimasiz olunurki? Dostumun annesi bile disardakilere yorum yapmis guzellige bakmam damadim iyi insan olsun vs yani diyorki: lina guzel kiz ama bak terk edildi gibi.. herkes beni over guzel kiz diye manken gibi diye akilli caliskan diye.. Artik kimseye guvencim kalmadi.. dua ediyorum rabbim beni korusun. Ben insanlarin kem gozlerinden herseylerinden korkuyorum artik islerim rast gitmiyor. Artik karsima dogru kisinin cikacagina bile inancim kalmadi.. omur boyu tek kalacakmis gibi.. bunu yasayanlar var mı..

Nişanlımdan yeni ayrıldım, herkes çok mutlu oldu, hepsi kıskanıyormuş. Üzülmekte haklı değil miyim?
32
29
Görüşünü yaz