Eşimin annesi sabah kahvaltıya geldi üstümdekilere laf söyledi. Kocamın yanında nasıl giyinecektim?

Gizli Üye

Aniden geldi, Açtım bende kapıyı kocamda evdeydi, üstümdeki ev kiyafetleri biraz acikti göğüs bacak falan. Goguslerim belli oluyordu ama ben fark etmedim, Eşimin annesine kapiyo actigimda geldi oturdu sonra bana kızım kocanin yaninda biraz usturuplu giyinsene ayıp falan dedi, Anlamadım yani ben onun karisiyim nasil giyinicektim çarşafmi?

Güncellemeler
1 yıl
Arkadaşlar ben kapıyı pat diye açmadım zaten, Annemin olduğunu bilerek kapıyı açtım bir yabancı olsa zaten açmazdım o şekilde, Ben anne kız samimiyetimize güvenerekten ve ustumdekilerin abartisiz oldugunu dusunerekten kapiyi oyle actim, Ustelik bana baskalarinin yaninda degil düpe düz kocanın yanında o şekilde giyinme dedi
Eşimin annesi sabah kahvaltıya geldi üstümdekilere laf söyledi. Kocamın yanında nasıl giyinecektim?