Mültecilerden çok rahatsız oluyorum ne zaman def olup giderler?

Gizli Üye
Bakışları çok rahatsız ediyor ve beni geçen gece korkuttular kendimi çok kötü hissediyorum. Bütün gün ağladım. Çok sapıklar neden gitmiyorlar? Boş beleş yaşıyorlar savaştan kaçıyorlar korkaklar sapıklar. Ne faydası var gerçekten merak ediyorum ülkemize? Zarardan başka bir şey değiller nefret ediyorum bu sistemden mülteciler i*renç geliyor. pis sapıklar
Mültecilerden çok rahatsız oluyorum ne zaman def olup giderler?