Kalbi Güzel Fakat Hasta Biri İle Sevgili Olup Evlenir misiniz?

Handsomehell01
Kanser değil ama sürekli hastaneye gidip çözüm arıyor öyle düşünün. Mesela benim kız kuzenimin nişanlısı için akraba hiç yakıştırmadı. Adam hem fakir hem de yüzü delik deşik. Çok çirkin dediler. Kuzenim de dinlemedi evkendi. Evlendikten sonra da kuzenim kemik kanserine yakalandı. Sürekli vücudundan bir yerlerini kesiyorlar. En son sağ leğen kemiğini kestiler. Sol taraftaki tümör alınmadı. Şimdi yürüyemiyor ve o beğenmedikleri adam , her lavaboya gidişinde kucağında taşıyor. Adam eskicilik yaparak geçimini sağlıyor. Bir tek evi kira değil sadece. Devlet yardım parası veriyor ama yetersiz olduğu için mecburen hem bakıcılık yapıyor hem eskicilik. 1 tane de kızları var. Aklıma geldi şimdi ki bazı kızlara bakıyorum. İşsiz isen seninle konuşmayı bile kesiyor. Evin var mı? Araban var mı? Aman hasta biri ile hayatımı karartamam. Benim gençliğim önemli. Gezip tozup sosyal medya da hava atmam lazım. Böyle insanlar bana uzak olsun kafasındalar. Sanki kendileri hiç hasta olmayacak gibi yaşıyorlar.
4
4
Görüşünü yaz