En yakın arkadaşımın hoşlandığı kişiden hoşlanıyorum, ne yapacağım?

Gizli Üye
Kısa bi şekilde anlatıcam Bi tane çocuk var baya yakısıklı herkes ondan hoşlanıyor falan bende ondan hoşlanıyorum ama kimse bilmiyor bide bayadır hoşlanıyorum neredeyse 1 yıl olucak. Bu çocuktan benim çok yakın olmadığım bir arkadasım bide baya yakın olduğum hoşlanıyor. Ben bunların hoşlandığını bilmeden öncede hoşlanıyordum gibiydim sonra ilk yakın olmadığım arkadasım söyledi hoşlandığını bende baya shipledim filan sonra zamanla fark ettim ben hoşlanmışım şu an o yakın olmadıgım kızla düşman gibiyiz baya konuşmuyoruz geçen kavga ettik. Ha bide çocuk bu kızla baya dalga geçiyor görünüşüyle filan baya küfür ediyor kız hala seviyor. Neyse bide benim yakın olduğum bi tane arkadasım hoşlanıyor ama baya yakınız hoşlandığını sadece ben biliuorum çocukla yakınlar en azından okulda yakın olmasalarda sanaldan konuşuyolar. Bende bunları shipliuom arada hoşlandığımı unutuyorum cocuktan resmen , çocuğa eniştem diyorum. Ama hoşlansam bile kimse bilmicek yani hele arkadaşım hoşlanırken asla. Öyle yani kısa dedim uzun anlattım ne yapabilirim? Lütfen ciddi cevap verin
En yakın arkadaşımın hoşlandığı kişiden hoşlanıyorum, ne yapacağım?
8
3
Görüşünü yaz