Delikanlı adamın aksesuarı silahmıdır tespihmidir yoksa efendilikmidir?

gecekusum3434
Günümüzde erkeklerin aksesuarları kişisine göre biraz değişkenlik göstermekte kimi tespih sallamakla kimi silah taşıyıp göstermekle kimisi side efendiliğini aksesuar olarak taşımakta. ben mesela hiç bir zaman gösteriş meraklısı biri olmadım tespihim vardır ama hiç ulu orta sallamam silah her karadenizli gibi benimde vazgeçilmezim ama eskilerin bir sozu vardır tespihi çekeceksin silahı gizleyeceksin efendi delikanlı adama da bu yakışır kadınlar bu tip tespih sallayan silah taşıyan erkeklere bakış açınız nedir soru kimselere itafen acilmamistir üstünüze alınıp mesaj kutumu meskul etmeyin lütfen... @. @
Delikanlı adamın aksesuarı silahmıdır tespihmidir yoksa efendilikmidir?