Geçinebiliyor musunuz?

Gizli Üye
Babam emekli ayda 2,900 tl alıyor ev kendimizin ama geçinemiyoruz

2 yıllık halkla ilişkiler mezunuyum iş başvurusu yaptım ama iş bulamıyorum
A101 BİM şok gibi yerlere başvuru yapmadım çünkü orada para kesiyorlar.. bu marketlerde çalıştım maaşımın yarısı gitti devam etseydim maaşımada el konulacaktı çünkü karşı kasadaki arkadaşım mağazaya borçlu çıktı
Temizçilik işlere başvurdum inşallah çıkar

Bi arkadaşım benden 1 yaş küçük yani 24 yaşında evli çocuklu eşi devlet memuru
Sürekli alışveriş yapıyor oğluna kıyafetler alıyo evine süs eşyaları alıyo hemde pahalı mağazalardan yani ben halk ekmekten ekmek alırken onun keyfine alışveriş yapmasını valla kıskanıyorum

Suriyeli afgan değilseniz maaşınızı dolar euro üzerinden almıyorsanız türkiyede türk lirasıyla geçinebiliyor musunuz
GEÇİNEMİYORUZ
Çok rahat geçiyoruz türk lirasıyla
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Geçinenleri tebrik ediyorum valla türkiyede geçinmek başarı

Abimin karısı hemşire abim mühendis aylık gelirleri 10 bin tl ama evlerinde doğalgazı yakmıyorlar sigara içmeyi bıraktılar hergün tereyaglı makarna yiyorlar AYLIK GELİRLERİ 10 BİN TL
Geçinebiliyor musunuz?