Cafede calisiyorum güzel kız gelince kasiyer müdüru bana bakıyor bende sırıtıyorum beni kovar mı çünkü gözüm hep kızlarda?

Yakisklicjcj
Genç kızlar gelince veya dar giyinen orta yaşta guzel kadın gelince direk yuzune bakıyorum fakat kasiyer müdürü beni takip ediyor bakicakmiyim diye bende o bana bakınca bakamıyorum öyle geçiyor sonu ne olur sizce
Cafede calisiyorum güzel kız gelince kasiyer müdüru bana bakıyor bende sırıtıyorum beni kovar mı çünkü gözüm hep kızlarda?