Evlilik pişmanlık mıdır?

Gizli Üye
2 yıllık evliyim ve pişmanım. Hem evlendiğime hem eşimle evlendiğime pişmanım. 6 yıllık uzun ilişkim bitince 2 ay içinde tanıştığım eşimle evlendik pat diye. Askere gitti ve 7 ay sonra geldi. O dönemde zaten pandemi patlamıştı Kıbrıs ta askerlik yaptı günde bir kere telefon da görüştük. Ailesi ile aynı şehirdeyiz ama eşim askere gidince hiç arayıp sormadılar eşim yokken sahip çıkmadılar. Gelince de on gün içinde düğün oldu. Birbirimizi yeteri kadar tanıma şansımız olmadı ve ailesini de. Sorduk soruşturduk iyi dediler. Şimdi 5 aylık kızım var ama artık hiç bir şey gözümde yok. Ayrılmak istiyorum dedim eşime saçmalama dedi unut dedi. Bi süre ayrı kalalım dedim kızımı bırak istediğin yere gidebilirsin dedi. Aramızda ki tek sorun ailesi. Her şeye karışıyorlar annesi sürekli laf sokuyor eşim susuyor, sesin çıksın bak ne dedi diyorum ben gereki cevabı veriyorum diyor ama ne duydum ne gördüm. Benim ailemi böyle kabul et diyor. Kardeşleri annesi babası hatta halaları bile hep problemli insanlar. Komşuları halama demiş ki bu aileye kız verip dert almışsınız yazık olmuş kızınıza. Ailem gelse eşim saklıyor onlardan, Bi yere gitsek fotoğraf koyma bizimkiler görmesin diyor. Düşünün her şeye laf ediyorlar eşimde saklıyor yalan söylüyor bilmesinler onlar diyor. Kızıma ilk 6 ay su vermedim sadece anne sütü aldı annesi laf sokuyor susuz bıraktınız çocuğu falan, eşim artık açıklama gereği bile duymuyor. O kadar ama o kadar pişmanım ki keşke 2 yıl öncesine dönebilsem. Gerçekten evlilik pişmanlık mıdır? Benim için öyle.
Evlilik pişmanlık mıdır?
20
7
Görüşünü yaz