Kocam anormal mi bana mı öyle geliyor?

Gizli Üye
Arkadaşlar eşim sürekli seksten bahsediyor birlikte çay içerken yemek yerken telefonda konuşurken bunun için boşanmayı bile düşündüm ama iki çocuğum vardı ve ekonomik olarak onlara bakacak gücüm yoktu vazgeçtim ya aslında iyi bir insan merhametli çocuklarını da seviyor önemsiyor maddi açıdan da iyi ama sadece uckurdan konuşması bıktırıyor beni kaç defa uyardım güzellikle izah ettim birlikte müzik dinleyelim film izleyelim veya havadan sudan konuşalım diyorum tamam haklısın diyor ama yine aynı çocukların yanında bile saçma sapan şeyler söylüyor ondan iyice soğumaya başladım 9 yıllık evliyiz hala hergun yapmak istiyor istemediğim zaman tavır yapıyor doğru düzgün konuşmuyor ne yapacam bu adamla hiç bilmiyorum daha ne kadar katlanabilecem kaç defa bı psikologa git belki duzulersin diyorum ama benim birşeyim yok sadece Seksi seviyorum diyor hatta ben hergun yapmak istemediğim için istekli değilsin diyor ya tuhaf biri bzn sürekli seksten bahsediyor bende istiyorum hadi yapalım diyorum bu seferde yok yorgunum diyor bu adam neyin kafasını yaşıyor ben anlayamıyorum
Kocam anormal mi bana mı öyle geliyor?
10
5
Görüşünü yaz