14 gü

Mutlu olmak icin ne yapmaliyim?

Gizli Üye
3 aydir evliyim balayina gitmedik evimiz tamamlanmadigi icin esimin babannesinin evinde kaliyoruz yani yeni evli hayati yasayamadim esim sürekli carsiya çıkıyor ben evde yanliz oluyorum hep. Ben demedigim surece beraber disari çıkmıyoruz o da ayda max 2 kere alisverisedir onun haricinde bir yere oturup vakit gecirmedik sohbet etmedik diğer yeni evli ciftler gibi surekli gezmedik ben sıkılmaya başladim esimi seviyorum 4 yildir sevgiliydik sevgili hayatimiz ara ara dalgalanmalar olsada iyi gidiyordu ama ayni evin icine gelince kusurlarini görünce ben soğumaya basladim yapma dedigim seyleri yapiyor, sorumsuz sürekli arkasini topluyorum bu benim canimi sıkıyor. Aksam ben cagirmadigim surece carsida 11e kadar duruyor erken gelince uyuyuncaya kadar telefona bakiyor. Eskiden böyle degildi dedigimi ikiletmezdi degisti mi ben mi taniyamadim anlayamadim. Beni hic düşünmüyor canin sıkılıyor mu veya bugun ne yapalim demiyor. Ayrica evde şuanda babannesigil ve babasigilde var o çıkınca ben mecbur onlarla vakit geçirmek zorunda kaliyorum kendi evimize gecince duzelmesini umuyorum ama huylu huyundan vazgeçmez sizce ne yapmaliyim?
Mutlu olmak icin ne yapmaliyim?
5
5
Görüşünü yaz