Erken yaşta evlendiğime pişmanım, bu saatten sonra napılır ki 🙁?

Gizli Üye
18 yaşında evlendim şu an 25 yaşındayım iki çocuğumuz var.. Ev hanımlığının ne kadar zor olduğunu şimdi anlıyorum sonra bari elimde bi mesleğim olsaydı diyorum.. çok boş şeyler için yaşıyorum napabilirim ki çocuklarda çok küçük kendim için hiçbişey yapamıyorum duş almak bile lüks oldu benim için:(
Erken yaşta evlendiğime pişmanım, bu saatten sonra napılır ki 🙁?