Ev mi aliyim, araba mı? Yoksa hiçbir şey almiyim mi?

Gizli Üye
Zaten bir evim var, zaten bir Tofaş'ım var. Birkaç aya borcum bitecek ama ne yapsam diye düşünüyorum.
Arabamı mi yenilesem, yoksa ev mi alsam?
Arabamı yenilesem , araba fiyatları yüksek, ve maddi sikintiya gircem. Bu yaşa kadar zaten hep maddi sıkıntı çektim, bu yaştan sonra bol bol gezmek, o bar senin, bu bar benim yapmak istiyorum.
Bi yandanda geleceği düşünüyorum, yaşlanınca ne yapicam. Bir ev daha aliyim, diğer evin kirasiyla yaslandigimda geçiririm diye düşünüyorum.
şu an evim var kiracı içinde ama bi ev daha olsa onun kirasiyla, diğer evin kirası borçları öder bende bir evde kalır diğer evin kira gelirini yerim diye düşünüyorum. Sizce ne yapiyim?
Araba fiyatları da ev fiyatları hemen hemen aynı zaten.
Ev mi alsam, arabamı alsam, yoksa yiyip içsem mi? Evlen demeyin 10 yıl daha evlenmeyi düşünmüyorum
Ev al
A seç
Araba al
B seç
Ye iç hayatına bak, biriktirebiliyorsan köşeye de biriktir ilerde lazım olur
C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
1 ay
Diğer bir seçenek. Araba al, evlencegin zaman arabayi satar o paraya ev alırsın, ev fiyatları araba fiystiyla aynı zaten. En azından evleneme kadar rahat gezersin. Arabada bir yatırımdır. ya da evi llan bi bayanla evlenir arabayı satmak zorunda kalmazsın?
1 ay
Çok düşündüm ve Kararımı verdim, borcum bitince her ay köşeye 2 bin tl atcam, geri kalan maaşı yiyip içcem. 2 yılda 50 bin biriktirmis olurum 80 bin kredi çekip 20 bin de arabamı satıp 150 bin TL ye güzel bir araba almak istiyorum 😊
Ev mi aliyim, araba mı? Yoksa hiçbir şey almiyim mi?
3
5
Görüşünü yaz