İnsan azmanıyım ama kimse benden korkmuyor sizce neden?

Gizli Üye
tipim iyide insan azmanıyım derken güç olarak dedim 8 senelik boksörüm yaş 18 2.06 boya 106 kiloyum ağır sikletim boksta dünya 1. ciligim var Avrupada Türkiye'de derecelerim var yumruklarım Mike Tyson kadar serttir yani Mike Tyson kadar güçlüyüm bence kişiden kişiye değişir Mike Tyson kadar olmassamda kendimi kanıtladım bu sporda 206 boy 106 kilo ağır sikletim sokaktan vurduğum bir kişi ölür büyük ihtimalle ama sokakta kimse benden korkmuyor annemede sordum bu konuyu anne okuldakiler benden korkuyormudur dedim annem yok kimse kimseden korkmaz dedi çekinmiyorlarmıdır dedim kimse kimseden çekinmez dedi senden kim korkucak dedi bende sinirlendim biraz dereceli bir boksör olmama rağmen kimse benden korkmuyor okuldakilerin hareketlerinden belli oluyor zaten korkmadıkları ama vurduğum ölür bu millet baya canım bence korkmaları çekinmeleri gereken boksörlerden çekinmiyorlar nerede keko kezo it var onlardan çekiniyorlar korkuyorlar sizce insanlar neden böyle vursam ölürler artistlik yapabiliyorlar ama geçen bir çocuğa yanlışıkla omuz attım çocuk seni öldürürüm dedi bana bende öldürsene yiyosa ovuspu çocuğu dedim sonra sustu yani çocuk cılız bir şeydi vursam ölücekti ama bana atarlanabiliyordu sizce neden böyle neden benden korkmuyorlar korkmaları fizik ve güçten çok tip ilemi alakalı tam olarak nasıl bilenler yorum yaparsa sevinirim bu konu hakkında görüşleriniz neler?
İnsan azmanıyım ama kimse benden korkmuyor sizce neden?
1
5
Görüşünü yaz