10 gü

Paragöz ve cimri kayınvalide?

Gizli Üye
2 aylık evliyim 25 yaşındayım eşim yurtdışında çalışıyor. Ben çalışmıyorum ama aileden orta bir miktar kira gelirim var. Kayınvalidemle malesef aynı şehirde oturuyoruz ve her dakika görüşmek istiyor istisnasız her gün arar ve mesaj atar konuştuğu tek konu da para, tutumlu olmak ve parasal mevzular. Evimize biz evlenirken aldığı eşyaları 5 katı fiyatına almış gibi yalan söyleyerek abartarak anlatır, çok fazla para harcadığından bahseder, aldığı her şeyin fiyatını söyler hediye vs ve abartarak yalan söyler. Geçen ay eşim ve benden apple marka ipad istediğini söylemişti ağzıyla. Şimdi de ben kendime yeni telefon alırken aşırı kıskandı mağazadan çıkana kadar anneler gününde elimde son model telefon olacak alacaksınız diye 20 kere söyledi. Emrivaki şekilde sürekli pahalı ya da ucuz. Bir şeyler istiyor bıkmadan. Param yok ki dedim biriktirip alacaksın o zaman diyecek kadar da arsız. 3 gündür telefonlarına çıkmıyorum koyduğum mesafenin farkında yoksa her dakika tepemde evimde vs zaten bıktım her gün burada eşim de yok. Eşime durumları anlattığımda fazla karışmak istemiyor e annesine hayatta laf söylemez tabi. Şuanda görüşmek konuşmak asla istemem mümkünse bayramdan seyrana en fazla. Normalde zorla beni evden alıp haftada 2 gün kendi evine götürürdü artık o kadar midem bulandı ki yüzünü bile görmek istemiyorum. Bu arada durumu çok iyi bayağı iyi kazanıyor eşi de öyle. Deli midir nedir anlamadım. Eşimi arada bırakmak da istemiyorum. Bu koyduğum mesafeyi sürdürmek dışında başka fikrim yok sizce ne yapabilirim…
Paragöz ve cimri kayınvalide?
5
4
Görüşünü yaz