Bazı arkadaşlarınızı neden dışlarsınız?

Fotobokimakinesi
Küçüklüğümden beri hep doğru kız oldum. Kimseye kötü davranmadım, kalbini kırmadım, merhametim ve duygusallığım zayıf noktam oldu. Küfür yalan iftira gıybet vs hiçbiri yok bende. Her konuda bilgi sahibiyim. Güzel de değilim çirkin de değilim. Havalı değilim. Normal bir kızım işte. Ama ilkokulda olsun ortaokulda olsun lisede olsun üniversitede olsun, anne tarafımdan kuzenlerim olsun baba tarafından kuzenlerim olsun hep dışlandım. Arkadaş grubum olmadı hiç. En yakın sıra arkadaşım dahi olmadı. Sıra arkadaşım oldu ama yakın olamadık. Şu an story lere bakıyorum herkes okuldan kalma arkadaşlarıyla takılıyor, kuzenleriyle delice eğleniyor. Ama benim kimsem yok.
Neden? Sizce benim neyim eksik. Neden hep dışlanan kişi oluyorum. Gerçekten bilmiyorum. Diğerleri gibi cahil olamadım diye mi, diğerleri gibi insanlarla dalga geçen, kalp kıran, arkasından konuşan biri olamadım diye mi. İnsanlar bunlardan mı zevk alıyor. Çünkü öyle görüyorum. Eğlence sebepleri bunlar sanki. Ama iyi insanlar da gördüm. Çok samimi oluyorlar. Peki ben nerede hata yapıyorum? Bi düşünün neden bazılarını aranızda istemezsiniz? Neden onlardan ayrı gizli wp grupları kurarsınız? Bir yere giderken neden onu çağırmazsınız? Neden? Cimri de değilim. Ortamda salak salak hareketler de yapmam, sesli sesli gülmem, herkesten düzgün yemek yerim, her konuda kibar, nerede nasıl davranılması gerektiğini bilen biriyim. Evet aklıma bunlardan başka bir şey gelmiyor. 😔 Ağlayarak görüşlerinizu okuyacağım, şimdiden teşekkür ederim. 😣
Güncellemeler:
3 gü
☺ O kadar çok güzel görüş vardı ki eig seçmekte çok zorlandım, kimi seçsem diğerine haksızlık olacaktı. Ben de seçimi sisteme bıraktım çünkü sistem seçtiğinde 2'den fazla seçiyor ☺

❤ Bu arada sağ olun var olun çünkü sayenizde teselli buldum, hatanın bende olmadığını anladım. Sadece biraz daha eğlenceli bir kişilik olmaya çalışmam gerektiğini anladım sayenizde. Çok çok çok teşekkür ederim ❤
Bazı arkadaşlarınızı neden dışlarsınız?
33
25
Görüşünü yaz