Ülkenin sonu nereye gidiyor nedir bu batıya özenticilik LGBT lik tiktok?

Bilgi_bayan
arkadaşlar farkındamısınız ülkece geriliyoruz gerek devlet gerek halk geçen biri tiktokda ilk gecesi akan kanını paylaşmış o küçük çoçuklar 17 yaşındaki ergen erkeklere baba diyor ya şu lez ve gaylar? erkek erkeğe öpüşüyorlar ne kadar zırnıvadan çıktılar bunlar böyle noluyor kıyamet yakın vallahi kimse okumanın peşine düşmüyor diğer kızlarda zengin koca meraklısı olmuş erkeklerin artık delikanlığına değil cüzdanina bakıyorlar ne ara bu hale geldik biz DURUM İÇLER ACISI
Güncellemeler
+1 yıl
AH ATAM CANIM ATAM KEMİKLERİN SIZLIYORDUR ŞİMDİ SENİN MERAK ETME ATAM BEN VE BENİM GİBİ OLAN GENÇLER BU ÜLKEYİ GERİ ESKİ AYARINA DÖNDÜRECEĞİZ
Güncellemeler
+1 yıl
EZBERLETMİŞLER SİZE YOK LÜT KAVMİ YOK BOK KAVMİ YOK OSMANLI. OSMANLIDA YAŞANDI DİYE YASA OLARAKMI KABUL ETTİ DĞRU BİRŞEYMİİ O ZAMANDA AZ VARDI OSMNALIN ZİKİNDE BİLE OLMAMIŞKİ BAŞINIZI EZMEMİŞ KESİN ŞİMDİ OLMAYAN BEYİNNİLE İKİ ŞEY EZBERLEMİŞSNİZ ALLAHIN LEZOLARI GEYOLARI
Ülkenin sonu nereye gidiyor nedir bu batıya özenticilik LGBT lik tiktok?