Taciz eden çocuğun ailesi bana yalan söylüyor dedi okuldan atılmak üzereyim napmalıyım?

Gizli Üye
Okursanız çok sevinirim çünkü bu benim için çok önemli resmen hayatım kaydı
Soyunma kabinlerinden birinde giyinirken bir çocuk dolu mu? dedi. Ben de sesinden erkek olduğunu anladım haliyle dolu ve ayrıca burası kızlar soyunma odası, erkeklerinki yan odada dedim çocuk da biliyorum diyip kabinimin perdesini çekerek belki birlikte giyiniriz diye geldim dedi ben tabi ki de o sırada çığlık attım üstüm de tam olarak giyinik değil üstüm giyinik ama altımda hiçbir şey yok onu itmeye çalıştım ama çok güçlüydü kalçam ellemeye çalıştı ben yardım edin diye bağırmaya devam ediyorum neyse ki sınıftaki bir arkadaşım o an geldi baya güçlü bir arkadaşımdı çocuğu üstümden çekti ben de o sırada eşofmanı giydim ve birlikte kaçtık ben direk okul idaresine gittim çocuğu şikayet etmek için bana yaptıklarını anlattım bu durumda çocuk da okuldan atıldı. Ertesi gün çocuk ve ailesi geldi o kız yalan söylüyor oğlumuz öyle şey yapmadı diyerek bana iftira attılar. Ben de şahidim var diyerek arkadaşımı çağırdım arkadaşım da evet oğlunuz arkadaşıma dokundu ben gelmesem daha da ileriye gidiyordu dedi ama gene itiraz ettiler bu kız onun arkadaşı olduğu için onun tarafını tutuyor yalancı şahitlik yapıyor dediler. Ben de soyunma odasında kamera olmaz ama soyunma odasının girişinde kamera varsa oğlunuzun kızlar soyunma odasına girdiğini ispatlarım dedim. Dediğim gibi girişte kamera varmış ama kamera o çocuğun girdiği saatlerde bozulmuş görüntü yok yani. Okul da benim iftira attığımı düşünüyor eğer gerçekten sana yaptığını kanıtlayamazsan böyle ağır bir iftiradan ötürü seni okuldan atmamız gerekir diyorlar. İnandıramıyorum. Babam bile artık iftira attığımı düşünüyor benim annem kızının nasıl böyle bir iftira attığını düşünebilirsin deyip babamı evden kovdu. O**** çocuğunun teki yüzünden hem ailem hem de eğitim hayatım mahvolmuş vaziyette ben ne yapacağım lütfen biriniz bir akıl önersin?
Taciz eden çocuğun ailesi bana yalan söylüyor dedi okuldan atılmak üzereyim napmalıyım?