Müstakbel kaynanamın amacı?

Gizli Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Kendim anlam veremediğim için açıkçası çevremdeki insanlara da durumu soramadığım için buraya yazma en azından fikir alma amacıyla hesap açtım. Konu şu erkek arkadaşım benimle ilişkisi olmadan önce 7 sene kadar bir ilişki yaşamış ve nişanlanmış fakat nişanı atmışlar. Bu olay üzerinden 4 sene geçmiş, kız evlenmiş artık vs. Küçük bir bilgilendirme. Geçen gün erkek arkadaşımın babası vefat etti ailesine ve kendisine destek olmak amacıyla evlerine gittim. Mutfakta otururken buzdolabında nişan hediyeliklerinin hala durduğunu fark ettim tabiiki öyle bir günde sesimi çıkarmadım. Hadi bunda büyütülecek ne var unutmuştur belki diyeceksiniz. Haklısınız da fakat müstakbel kayınvalidem facebook üzerinden eşinin vefat haberini paylaşacağı esnada koluna girdim çünkü kendisi ayakta duramıyordu. O sırada yanlışlıkla arama kısmına girdi ve kızı aratmış sürekli benim gördüğümü fark edince evham yaptı tabi yine sessiz kaldım fakat amacını anlayamıyorum sizce ona nasıl davranmalıyım sürekli iyi niyetle yaklaşıyorum fakat kanımız bir türlü ısınmadı normalde sessiz sakin kendi halinde bir insanım böyle şeyleri sıkıntı da yapmam. Fakat kıza alınan nişan bohçalarını bile hala saklıyormuş ve onları bana vermeyi teklif etti ben de kabul etmedim amacı nedir bu kadının?
Müstakbel kaynanamın amacı?
4
2
Görüşünü yaz