Babam yatalak oldu annem ve kız kardeşim beni evde istemiyor ne yapacağım?

Gizli Üye
Arkdaşlar merhaba ben üniversite okumak için şehir dışındaydım bayağı uzun senelerdir. Babam bir tümör sonucu kanser oldu ve eve geri döndüm ama evde her şey değişmiş. Annem yemek vermiyor bile bana düşünün.. Aç, susuz onca yıl uzaktayken ve kız kardeşim de yanıma geldi dershaneye üniversite kazanır diye kazandı da kızın kendi azmi tamam ama ben bir şeye çok kızıyorum bu aile kavramı nerde kaldı. Bunlar yanımda olacaklarına benim karşımda oluyorlar. Babama annem insanların yanında laf söylüyor ben bir şey diyemiyorum çünkü beni sürekli susturuyor bana da hakaret ediyor.. Kız kardeşim desen o da öyle beni göndermeye çalışıyorlar ama ben de burası babamın evi dedim siz nasıl kalıyorsanız ben de öyle kalırım gibisinden. Durumlar böyle yani ne yapacağım bilmiyorum sokaklarda kaldım. Gidecek kimsem de yok çünkü babam hata yaptı. Başta kızları için ev yapmalıydı o halam için ev aldı. Bilmiyorum işte böyle. Kimseye de kızamam. Allaha havale ediyorum herkesi. Beni soracak olursanız ben iyiyim. Yani yaşamaya çalışıyoruz işte herkes gibi ama bunların beni evden kovmaları yollamaları çok zoruma gidiyor artık. Besle kargayı oysun gözünü diyolar ya o durum. Umarım tüm bu kötü olaylar son bulur ve babam düzelir dicem ama zor gibi bu durum. Adam hasta.. Ben de oturuyorum öyle oturduğum yerde elimde bi telefon var başka da bir şeyim yok. Ne umutlarla gitmiştim oysa okula. Böyle olacağını hiç bilemedim. Sahi kimim ben ve neredeyim... İnanın bilmiyorum. Kız kardeşim de artık bana kardeş değil. Böyle olacağını hiç düşünmemiştim inanın. Yolumu kaybettim ve sanırım. Çok acım ayrıca ama annem yemek vermiyor bana.. Sürekli kendim almak zorunda kalıyorum okuldan geldim ama inanın çok yorgunum öleceğim diye düşünüyorum çoğu zaman ki öyle de.. Açlıktan ölmem umarım. Bana aslında arkadaşım para attı ama çarşıya gidip bi şey bile almak istemiyorum.. Bilmiyorum işte neden böyle ama durumlar böyle. Allah kimseyi bunların eline düşürmesin, amin
Babam yatalak oldu annem ve kız kardeşim beni evde istemiyor ne yapacağım?