Ne kadar görgüsüzsünüz? Anlatır mısınız biraz?

kıvrışıkgamzeli
Ben bu hayatı izlemeye gelmişim herhal😕...
Allam benim neden bundanim yok? Haketmiyor muyum ben bunlardan? He?
Almışsın bir şey , ne güzel değil mi? Ama reklamını yapmasa olmaz bazıları. Araba alır her yerde paylaşmaya çalışır ya da sahip olduğu mevkiyi utanmasa alnina yazıp gezecek falan... Çok bir halt becerdin, aferin..
Yeni yaptırdığı banyoyu insanlara göstermek için üzerlerine sıcak çayı fırlatacak insanlar tanıyorum ben😀 yapmayınız. Bunlar hep cısss...
Hele siz söyleyin bakalım ne kadar görgüsüzsünüz?
Güncellemeler
+1 yıl
Neden bir tane bile kız görüş paylaşmıyor? He? Neden?
Ne kadar görgüsüzsünüz? Anlatır mısınız biraz?