12 gü

Merhaba herkese 23 yaşında bir kızım ve destek almam gerekiyor. çünkü hiç iyi olmadığımı farkettim?

asdfghjkl12w
Şu zamana kadar asla farklı olduğumu düşünmemiştim. . . Ben 5 yaşımda iken anne babam ayrıldı ben bir kız çocugu olarak 7 yaşımda sabah 7de okuluma gidip öğlen 12de evime gelir akşam 8e kadar babamım işten gelmesini beklerdim. Yemek yemez su içmez belki süt içer çikolata yerdim sadece. Hayatım televizyondaki çizgifilmlerden ibaretti. Annem olmadan yıllarım geçti oyun oynamadan çocukluğumu yaşayamadan çocuklarla oynamadan tek başıma 4 duvar arasında yaşadım. Annem olmadan sevgisiz bir hayatım geçti daha sonra babam evlendi üvey annem oldu dışlandım. Annemle yaşadım bi süre dışlandım abimle yaşadım yengemden dışlandım dışarı atıldım defalarca sürekli ordan oraya olan bir hayatım oldu. Tek yaşamaya başladım ne arandım ne soruldum ne merak edildim ne kimse kapımı çaldı ne birisi merak etti beni bi şekilde 23 yaşıma geldim Aile ne demek bilmedim. Her tek başıma kaldığımda ağlıyorum mutsuz olduğum günlerde gözlerimi kapatıp çocukluğumdaki evimin odalarını detaylı sırayla düşünüp (halısı şöyleydi koltuğu böyleydi yatak şu taraftaydı orda şu perde vardı mutfak şurdaydı masa burdaydı gibi) hep çocukken 1 günümün nasıl geçtiğini mutlu ve mutsuz olduğum anları oyuncaklarımı onların kıyafetlerimi gardrobumunndğzenine kadar düşünürüm ama hep normal gelirdi çünkü her zaman yaptığım şeydi bu. Ama sonra farkettim ki bu normal birşey değil. Çocukluğumun yaşadıklarımın sürekli benimle geldiğini asla geçmişte kalmadığını farkettim ben. Bundan kurtulamıyorum. 5 yaşımdan beri Hala ayıcık ile uyurum geceleri olmazsa asla uyuyamam o ayıcıkla uyumanın mutluluğunu bana hiçbirşey veremez ve bengerçekten iyi olmadığımı farkettim ne yapacağımı da bilmiyorum. Çocukluğum benimle geliyor. hala o evde ruhum o 4 duvar arasına sıkışıp duruyorum ordan çıkamıyorum. 23 yaşındaki ben 5 yaşımdaki küçük kızı tek başına bırakamıyorum. Onu koruyup kolluyorum. Sanki geçmişi düşünmezsem o kız yanlız kalacak korkacak sığınacak kimsesi olmayacak. Geçmiş üzerime sindi ve bundan kurtulamıyorum 😔
Güncellemeler:
12 gü
Merhaba herkese 23 yaşında bir kızım ve destek almam gerekiyor. çünkü hiç iyi olmadığımı farkettim? Ne yapmalıyım?
12 gü
Gerçekten kafayı yemek üzereyim geçmişimi düşünmek için kendime zaman bile yaratmaya çalışıyorum
Merhaba herkese 23 yaşında bir kızım ve destek almam gerekiyor. çünkü hiç iyi olmadığımı farkettim?
8
2
Görüşünü yaz