AİLEM İSTEKLERİMİ FİKİRLERİMİ GÖRÜŞLERİMİ HİÇE SAYIYOR?

Gizli Üye
Merhabalar pandemi nedeniyle evden çıkamıyorum 18 yaşındayım işim yok bu yüzden evde vakit harcamam gerekiyor bu zamanı bilgisayarla geçiriyorum evde 4 kişi yaşıyoruz abim annem babam ben. Geceleride bilgisayar bilgisayarda takılıyorum nasıl olsa okul yok. Bir sabah abim bilgisayarını odasından çıkaralım salona geçirelim dedi bizimkilerde tamam dedi.
Demek istediğim abim 27 yaşında okumuş üniversitede araştırma görevlisi benim hiç bir dediğimi önemsemiyorlar hep onun dediği oluyor mis gibi odam varken bilgisayarım salonda duruyor onun her dediğini olumlu karşılıyorlar ben bir şey söylesem yüzde 90 oranla hayır cevabı alıyorum. Bana sürekli boş boş konuşuyor kendisini derslerle ilgilenmekten başka bir şey yapmayan biri olarak tanımlayabilirim okumuş ama kendisi aptalın önde gideni sürekli benim yaptığım şeylere bir laf uyduruyor boş iş bırak bu işleri, haberde bir şey görüyor cahil aptal insanlar diye yorumluyor açıkcası hayata bakış açısı bana göre bombok ders çalışmadığım için bu muameleyi görüyorum diyorum sınav haftasından 2 hafta önce hepsine çalışmaya başlıcam diyorum fakat dinleyen kim bilgili abim bilgisayar bağımlısı olduğumu beyin fonksiyonumun bilgisayardan başka birşey bilmediğini söylüyor boş boş kelime oyunu yapıyor. Sinirden 1 haftadır bilgisayar açmıyorum.

Açıkcası abim olacak şahısın bana karışmasından bıktım ne yapmalıyım?
Güncellemeler
+1 yıl
Beni öyle bir sinir ediyor ki benim yerimde olsanız sinirden kendinize zarar verirsiniz, ailem üzülmesin diye gidiyorum odamda duvarı yumrukluyorum deliriyorum.
AİLEM İSTEKLERİMİ FİKİRLERİMİ GÖRÜŞLERİMİ HİÇE SAYIYOR?