17 yaşımda cinsel tacize uğradım, mahkemede tazminat talep edebilir miyim?

MİNİMALMOON
merhaba 17 yaşındayken abkrabam tarafından kandıralarak eve hapsedilip cinsel tacize uğramıştım olayı aileme söyleyememiştim rehberlik hocama anlattım ve dava açıldı ilk mahkeme 18 yaşında oldu tanık olaraka babam ve dedem 2. duruşmada dinlendi şimdi mahkeme aralığa atıldı kişinin yargılandığı suç çocuğa karşı cinsel taciz ve kişiyi hürriyetinden alıkoyma. dava sonuçlanınca tazminat davası açabilir miyim şuanda 19 yaşındayım ve ne yapmam gerek ne gibi bir ücret öderim dava sonucunu bekliyorum tazminat davası açmak için. bu arada erkeğim. bunu bana yapanda erkek.
Güncellemeler:
1 ay
OFF DESTEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SİZLERİNDE CEVAPLARI DOĞRULTUSUNDA AVUKATIMA SORDUM VE HÜKÜM KURULDUKTAN SONRA MANEVİ TAZMİNAT DAVASI AÇICAKMIŞIZ UMARIM TAZMİNATIMI ALIRIM O GÜN GELDİĞİNDE BİR BAŞLIK AÇARAK ALDIĞIM TAZMİNAT İLE MADDİ İMKANI OLMAYAN (MADDİ İMKANIMCA) HERKESE YARDIM EDECEĞİMİ BELİRTEREK VE SÖZ VEREREK HEPİNİZİ SEVGİ DOLU KUCAKLIYORUM. AYNI OLAYI YAŞAYIP VEYA BENZER (ASLINDA OLAYI FARKETMEZ) ARAŞTIRAN HERKESE BU DA BİR ÖRNEK OLSUN.
1 gü
Kişi kapıda anahtar olduğu için kişiyi hürriyetinden alıkoyma suçundan ceza almadı fakat çocuğa karşı cinsel tacizden ceza aldı.
17 yaşımda cinsel tacize uğradım, mahkemede tazminat talep edebilir miyim?
6
13
Görüşünü yaz