AMCA İLE UYUMAK? VE EVİNDE KALMAK?

pm6okyg
Arkadaşlar merhaba. Nişanlımın 20 yaşındaki yiğeni üniversiteyi kazandı ve güz döneminde uzaktan eğitim olmasına rağmen yaşadığı ilden amcası ve babaannesinin yaşadığı üniversiteyi kazandığı ile kalmaya geldi. altkatta babaannesi ve diğer amcası yatacak yer olmasına rağmen diğer katta nişanlımın evinde kalıyor. geçenlerde nişanlım birlikte uyuduklarını ağzından kaçırdı. o an birşey diyemedim ama sonrasında bana anormal geldiğini söyledim. hayır böyle birşey olmadı olsa bile normal diye cevap aldım. diğer 3 kız yiğeni ile hiçbir problem yaşamadım kıskanmadım da bugüne kadar arkadaş gibiyiz. hatta benim de amcam vardı ve ben gençkızken evlenmişti ve ilk zamanlar onu biraz kıskanmıştım yengemden. kıskanmasınlar diye yanlarında nişanlımla elele bile tutuşmam yanına onlar otursun isterim. hatta bu evinde kalan yiğeniyle bir gün bir kafede otururken elele tutuşup kucağına koymuşlardı ellerini birşeyler içerken gördüm ve gülümsemiş hiç de kafama takmamıştım. ama hem sebep olmamasına rağmen ailesinin nişanlımın evine kızlarını göndermelerini hem de nişanlımın birlikte uyuyoduk diyip sonra yok sen yanlış anlamışsın uyusak bile ne olacak demesi beni rahatsız etti ve midemi bulandırdı. aynı binada babaannesi var ve diğer amcası da o evde. koltuklar açılır vaziyette ve babaannesinin yatağı da çift kişilik ve dede hayatta değil. hal böyleyken nişanlımın evinde kalması normal mi? ve birlikte uyudularsa bu normal mi? Kafama takıldı.
AMCA İLE UYUMAK? VE EVİNDE KALMAK?
15 Cevap