Hüseyin N. Atsız: "Ruhlarımız buluşur elbet Tanrı Dağı'nda"🗻Karşınızdaki kişinin "siyasi görüşü" sizin için önemli midir? Neden?

Vildan1903
📝 Hüseyin Nihâl Atsız, Saygıyla 🙏 🌹 ( 12 Ocak 1905 - 11 Aralık 1975 ) "Türk yazar, şair, düşünür ve öğretmen. Türklerin tarihini konu edindiği edebî eserleri, tarih araştırmaları vardır. Türkçü-Turancı dünya görüşüne sahiptir."
Hüseyin N. Atsız: Ruhlarımız buluşur elbet Tanrı Dağında🗻Karşınızdaki kişinin siyasi görüşü sizin için önemli midir? Neden?

"Ruhun mu ateş, yoksa o gözler mi alevden?
Bilmem, bu yanardağ ne biçim korla tutuştu?
Pervane olan, kendini gizler mi alevden?
Sen istedin, ondan bu gönül zorla tutuştu.." Hüseyin Nihal Atsız
Bin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü.
"Bin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü."
Hüseyin N. Atsız: Ruhlarımız buluşur elbet Tanrı Dağında🗻Karşınızdaki kişinin siyasi görüşü sizin için önemli midir? Neden?
🍀 #Vildan1903 🏁
Güncellemeler
+1 yıl
"Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü, Bin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü!" -Hüseyin Nihal Atsız-
Hüseyin N. Atsız: "Ruhlarımız buluşur elbet Tanrı Dağı'nda"🗻Karşınızdaki kişinin "siyasi görüşü" sizin için önemli midir? Neden?