İnstagram Falcıları? İnstagram Tarot Falı?

evernever
İyi fal bakan ( tarot veya katina ) instagram hesapları nelerdir?

İnstagram üzerinde bir çok hesap var ama forumlarda okuyorum, bir çoğu dolandırıcı diyorlar. Acaba şöyle düzgün instagram dan fal bakan birileri var mı? Kadın erkek fark etmez. Yeter ki baktıkları çıksın bir de paramızı boşuna heba etmeyelim. İnstagram Tarot falı ya da Instagram kahve falı yazınca bir çok hesap var ama güvenilir olsun ben onu istiyorum. Özellikle Tarot falı istiyorum. Kahve falına çok inanmıyorum. Bilenler yazarsa sevinirim.

Ben fal bakıyorum gel bakayım demezseniz de mutlu olurum. 😊🙏
İnstagram Falcıları? İnstagram Tarot Falı?