Annem bana sürekli ters davranıyor trip atıp küsüyor ne yapsam bilemiyorum artık?

Gizli Üye
Benim tekrarlayan egzamam var zaman zaman tekrarlıyor. Geçenlerde çıkmıştı çok kaşınıyordu annem de sürekli işsizlikten kaşınıyorsun başka şeylerle uğraş diye alaycı bir şekilde konuşuyordu. Yine baktım geçiyor mu diye kaşıntısı geçti çünkü kolum normal kaşındı bende hafifçe kaşıdım yine alay ederek işsizlikten kafayı kaşımakla bozmuşsun başka şeylerle meşgul ol dedi. Bende artık konuşma tarzı zoruma gittiği için dedim anne elimde onca iş güç olsa bırakır yine kaşırım yeğenimi örnek göstererek baksana çocuk çiçek çıkardı kaşıntıdan deliriyor ne alakası var anlamıyorsu umarım kaşıntılı hastalığa filan tutulmazsın dedim sadece bu. Yanımdaydı trip atarak küstü içeri gitti. Kötü birşey mi söylemişim ki bana davranışı alaycı konuşması zoruma gidiyor. Haksız mıyım arkadaşlar ben yanlışsam yanlışımı söyleyin. Hergün mutlaka böyle birşeyeler yapar
Annem bana sürekli ters davranıyor trip atıp küsüyor ne yapsam bilemiyorum artık?