Annem bana sürekli ters davranıyor trip atıp küsüyor ne yapsam bilemiyorum artık?

Benim tekrarlayan egzamam var zaman zaman tekrarlıyor. Geçenlerde çıkmıştı çok kaşınıyordu annem de sürekli işsizlikten kaşınıyorsun başka şeylerle uğraş diye alaycı bir şekilde konuşuyordu. Yine baktım geçiyor mu diye kaşıntısı geçti çünkü kolum normal kaşındı bende hafifçe kaşıdım yine alay ederek işsizlikten kafayı kaşımakla bozmuşsun başka şeylerle meşgul ol dedi. Bende artık konuşma tarzı zoruma gittiği için dedim anne elimde onca iş güç olsa bırakır yine kaşırım yeğenimi örnek göstererek baksana çocuk çiçek çıkardı kaşıntıdan deliriyor ne alakası var anlamıyorsu umarım kaşıntılı hastalığa filan tutulmazsın dedim sadece bu. Yanımdaydı trip atarak küstü içeri gitti. Kötü birşey mi söylemişim ki bana davranışı alaycı konuşması zoruma gidiyor. Haksız mıyım arkadaşlar ben yanlışsam yanlışımı söyleyin. Hergün mutlaka böyle birşeyeler yapar

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Benimki de öyle hatta diyorum sen menopoza görmedin mi noldu hani girmiştin bu kadınların özel günü problemleri gibi hallerin var diyorum daha çok kızıyor 😂😂😂

0|0
    0|0
    • 7gün

Şaka olsa keşke ama değil işte, ya annemin sorunu veni mükemmel yetiştirmek istemesi sanırım aşırı beklenti ve baskı var

• 7gün

Aynısı bende var. Annem acaba çifte mesai mi yapıyor ne 😂. Takılma ben takmiyorum. Sense onu uygula.

En İyi Kız Görüşü

• Saçma bir soru sorucam annen ne burcu?

0|0
    0|0
    • 7gün

Yay

• 7gün

Boğa

• 7gün

İnternetten burç uyumunuzu araştırabilirsin. Ama bildiğim kadarıyla yay burçları alaycı ve umursamaz oluyor. Benim annemde yay burcu. Zor kadındır. Senin annene benzer bir kaç özellik taşıyor.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Ona müslümanlar arasında böyle davranmanın günahını anlatabilirsin.
    Ayrıca çocuklarda aşırı beklenti olursa bu durum narsist anneliktir çocuğu kötüye sürükler.
    Bunu da anlatsan iyi olur.
    Menopoza girdiyse de beklemekten başka çare yok.

0|0
    0|0
    • 7gün

Bu konuşmalar kaç sefer yaptık artık sayamadım ya anlattım alay etmekle alakalı ayet var onu söyledim duygusal baskı hissettiğşmi söyledim tek söykediği şey bak sen benim sana öğrettiğim gibi bir kız ol nasıl mükemmel olursun diyor. Ya mükemmel olmak isteyen kim kafam rahat huzurlu olmak istiyorum

• Annen ya ergenliğe giriyor ya menapoza ya da babanla arasında bişey var 😂

0|0
    0|0
    • 7gün

Babamla araları hep limoni zaten ama mağdur hep benim

• 7gün

Çok teşekkür ederim sağ ol, amin en azından içimi döktüm

• 7gün

Ne mutlu bana biraz rahatlata bildiysem seni

• Bu senin elinde olan bişey değilki niye anlamıyor acaba

0|0
    0|0
    • 7gün

Aynen işte bunu anlatamadım bir türlü elimde olan birşey değil sanki başımı kaşıyamayacak kadar yoğun olsam durup kaşımayacağım yani

• 7gün

Kendisi küsüyor zaten sonra geliyor birşey olmamış gibi konuşuyor ben küsmüyorum ki 😂

• 6gün

iyi bakalm selametle 😂

• Takma kafana anneler der bazen idare et.

0|0
    0|0
    • 7gün

Annem bana karşı hep ters 3 4 gün önce başka sebepten yine böyle oldu bana ben anneyim yaparım sende beni dinleyeceksin dedi ama annelik haklarını suistimal ediyor bana üstün gelmek için zoruma giden şey bu

• 7gün

Annene birşey olsun istemisin Allah geçinden versin ölse ne yaparsın.

• 7gün

Allah onu elbette başımdan eksik etmesin düşünmek bile istemiyorum kahrolurm ben gerçekten şu hayatta annemden fazla kimseyi sevmem. Elimden geldiğince sabrediyorum ona karşı. Ama bak şöyle birşey var benim en büyül sevgim anneme karşı olduğu için en büyük zaafım da ona karşı. Ona karşı duygusal anlamda çok hassasım çok korumasızım. Çok kolay kırabilir beni. Bu yüzden benim hayatımın anlamı dediğim annemin bana böyle onur zedeleyici davranması beni çok üzüyor. Ona artık duygularımı açmıyorum aman of duygusala bağlama diyor. Ağlarsam taklit edip alay ediyor o yüzden ağlayacaksam odaya kaçıyorum görmesin diye. Yani bak ben annemin omzunda rahat rahat ağlayamayacaksam bu hayatta başka kime sığınayım çok zoruma gidiyor.

• Senden beter olur o yakında merak etme

0|0
    0|0
    • 7gün

Olmasın niye böyle birşey isteyeyim ama insan başına gelmeden bilmez alay edip duruyor zoruma gidiyor ya

• 7gün

HAK ETMİŞ

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...