"Yaşıtların evlendi, çoluk çocuğa karıştı" diyen insanlara cevaplarınız nelerdir?

Yasıtların evlendi çoluk cocuğa karıştı, sen ne zaman evleniyorsun? Diyen meraklı insanlara sizlerin cevaplari nelerdir?💍😅

1|1
3255

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ben halının desenlerini inceliyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• senin yaşıtların da kabir azabını bitirdi kıyameti bekliyor sen daha dünyada gez diyorum

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• wallah İstanbul'da 3 sene görev yapıp memur olarak il dışı tahin tercihinde eskişehire geldim hemen personelden sorumlu şube müdürü çağırdı konuştugun var mı evlenmeyi düşünür müsün diye sordu bende dedim müdürüm en az 3 sene daha evlilik için hazır değilim ama 3 sene geçsin işte o zaman hazırım dedim tamam dedi tabi bekar ve yalnız yaşayınca göze batıyorsun herkezin gözü sende oluyor bende o günden beri nazar duası okuyorum nazar değmesin diye :))

0|0
    0|0
  • Sarışın bal gözlü uzun boylu ince belli zengin bir kız buldunda yok mu dedik:)

1|0
    0|0
  • Benim istediğim gibi biri çıkana kadar evlilik yok benim hayatım uzatmayın lütfen derim.

0|0
    0|0
  • Karakteri düzgün bir kız bulana kadar bekar kalmaya devam derim.

0|0
    0|0
  • " Senin torun hele bir askere gidip gelsin, ondan sonra bakarız "

0|0
    0|0
  • Hic öyle bir topluluk icinde bulunmadim, ya da isitmedim duymadim.

0|0
    0|0
  • Benim durumumu bildikleri için bana kimse bunu demiyor ama benimde eskiden evlenme niyetim yoktu artık taliplerimi bekliyorum

0|0
    0|0
  • Oyle bir şey yaşamam ya evlenip napcN derler bana hep xd

0|0
    0|0
  • sana ne lan y...
    diyeceğim ama.. terbiyem müsaade etmiyor. hayırlısı tiyzicim

0|0
    0|0
  • sana ne demek gerkir de ayıp olur diye yav he he tercih edilmelidir

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    44

Kızlar Ne Diyor 30

• Genelde teyzeler diyor. Kötü niyetli olmadıklarını bildiğimden onları kirmamak adına ne yapalım teyze kısmet diyorum. Hayırlısı olsun falan bu tür şeylerle gecistiriyorum yani.

0|1
    0|0
  • 😂 bunu daha dusunmedim bak 👀
    Ama hani teyzeler hep soruyolar ya dugunlerde ozelikle kiz senin dugunde ne zaman oynicas diye.
    Bende cok isterdim bu cevabi vermek hayriye nene ölmūs de senin helvani ne zaman yocez teyzemm😉
    Insallah bir gun derim buda burda dursun bakiyim

0|0
    0|0
  • "Senin de yaşıtların mezarda sen hâlâ yaşıyon diyorum" ama içimden tabi ki... 😒😐

1|3
    0|0
  • Yaşıtların hepsi gitti Azrail ile kanka oldu ya sen?

0|2
    0|0
  • Valla benimkiler hiç evlenme muhabbeti açmıyor. Sen oku kariyerini yap, evlenip ne yapıcan diyorlar

0|0
    0|0
  • "Oo yaşıtlarım boşandı bile teyze sen ne diyon" derim 😀

0|0
    0|0
  • Teyze senin işin gücün yok mu ya kısır tarifi merak etmediğim sürece işim olmaz :D kdjdnd şaka şaka teyzeler candır bayramların tuzu biberidir onlar

0|0
    0|0
  • Evlenirsem size davetiye göndereceğim buna inanın!☺

0|1
    0|0
  • Siz evlendiniz ezildiniz demi ne güzel evlilik 😀 hiç değilse herşeyin zamanı var

0|0
    0|0
  • :D bulda evlenelim diyorum ama olmayacak kritterler söylerim susarlar

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    20
Yükleniyor...