Kadınları Sevmemiz İçin Gerekli Basit Nedenler

Bütün kız kuzenlerimizi sevdiğimiz gibi Diğer kızları da aynı sevgi ile sevebiliriz

Aslında her şeyin temelde bittiği bir gerçeği var. Kuzenine asılanlar da var diyebilirsiniz. Ama biz kötüleri zaten eleyerek başlamıyor muyuz hayat oyununa. Toplum içinde birisi kuzenine laf bile atsa kardeşine laf yemiş gibi olursun. Genelde kız kardeşi olmayan insanlar biraz rahat olurlar, olmayın arkadaşım. Her ,insan kuzenine verdiği değeri yabancı kızlara da verse Koruma iç güdüsü ile güçlenir bütün erkekler. Sevgiyi zincirleme olarak insanlara dağıtmak bizim elimizde.

Sevgilimiz olduğunda, annemizin de zamanında hiç tanımadığı bir adam ile karşılaştığını iyi düşün

Kendimizi bir kız yerine koyamıyorsak. Bir anne yerine koyalım ve yılları geri saralım. Hani bizim hayatımızda olmadığımız ya da şimdi sizin çocuğunuzun olmadığı dönem gibi düşünün. Ya annemizin de karşısına kötü niyetli biri çıksaydı. İyi ki çıkmamış değil mi. Muhakkak anlaşamamalar olacak, ama seni dünyaya getirecek kadar sıkı sıkı tutunmuşlar sonuçta değil mi.

Zaman öyle bir zaman olmuş ki arkadaşım. Tilki ile plan yapan, Kurt ile avlanan, Sonra oturup koyun için yas tutanların zamanı olmuş.

Ben bile erkek halimle insanlardan korkarken, daha güçsüz kalanları düşünemiyorum bile.Yani sevildiğiniz sandığınız kişiye çok dikkat edin derim.

Kız kardeşini emanet edebileceğin bir ADAM hayal et

Benim başıma gelmez deme, zil bir gün sende çalmasını istemiyorsan. başına gelmesini istemiyorsan ilk sen kendini frenleyeceksin. Kız kardeşine laik adam arıyorsan ilk sen kendini değiştireceksin. Kendin gibi birini yakıştırdığın da anca huzura kavuşursun.

Kız kardeşini emanet edebileceğin bir ADAM hayal et, Ve bir KADINI öyle sev.

Kadınları sevmeye başladığımızda onların neleri istediğini neleri sevdiğinin klavuzu oluyoruz resmen.

Kadınlar en ufak bir şey de mutlu olurlar güler yüzden, güzel sözden, sevilmekten değerli olduğunu anlamaktan ama biz ne kadar mutlu edebiliyoruz o önemli. Kadınları sadece robot gibi yemeğim hazır mı, çayım oldu mu, elbiseler ütülendi mi, bir şeyler hazırlandı mı, kumandam nerede, çocuğa bak gece sen. Demekle erkek de olunmuyor.

Ev işlerinde çoğunluk kadın da olabilir ama erkeğin % 30 luk desteği bile kadını gülümsetir

Kadınları sevelim hatta ilk kendimizi sevmekten çok ilk evimizdeki kadınları severek başlarız biz güne. Peki o kadar çok severken bu kadar kadını biz niye yabancı kadınları üzmeye çalışıyoruz beyler.

İlk iğneyi hep kendimize batıralım sonra lambalar da yeşil yanınca trafik nasıl açılıyor. Mutlaka bu düzen de açılır

Teşekkürler.


4|0
62

En İyi Kız Görüşü

 • Güzel olmuş ama başlıklar biraz rahatsız etti. Büyük harf kuçuk harf biraz karışık olmuş :/🙈

  1|3
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • Yeterince kaldırıldılar, daha fazla kaldırmaya gerek yok bence :)

  0|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 1

 • Sen ne primci bir adammışın ya

  0|0
  2|1
  • ilerde iki el arabası kum aldım elemanlara söyleyeceğim oraya dökecekler oyuncaklarını al ve git oynamaya başla benden sana kıyak bugün kafam iyi :D

Yükleniyor...