Ruh Eşinizi Bulduğunuzu Gösteren İşaretler!

bruce3

Bu konuyla ilgili bir çok şarkı, kitap ve film vardır. Ruh eşinizle karşılaştığınız o özel an... Ruh eşi, yoğun ve doğal bir şekilde sevgi hissettiğiniz kişidir. Bu kişi sizin sevgiliniz ya da sizi çok iyi anlayan yakın bir arkadaşınız olabilir. Temelinde sevgi, uyum, güven ve tinsellik yatar.

Ruh eşimizle karşılaştığımızda farklı davranmaya başlarız. Bakış açımız değişebilir, ve hatta diğer insanlara karşı bile farklı davranmaya başlarız.

Dünyaya daha farklı bakarsınız.

Ruh Eşinizi Bulduğunuzu Gösteren İşaretler!

Ruh eşinizi bulduğunuzda dünyaya daha pozitif bakmaya başlarsınız. Daha mutlu ve optimistik olursunuz bu da diğer insanlara karşı daha iyi olmanızı sağlar. İnsanlara karşı daha affedici ve arkadaşça olursunuz yani kısacası pozitifliğinizi etrafınızdaki herkese yayarsınız.

Yalnızken durduk yere gülersiniz.

Ruh Eşinizi Bulduğunuzu Gösteren İşaretler!

Sık sık mutluluk hissine kapılırsınız. Ne zaman onu düşünseniz ya da ondan mesaj alsanız gülümsersiniz. Diğer insanlara size bakarak neden güldüğünüzü merak edebilir ancak siz bunu fark edemeyecek kadar mutlusunuzdur.

Sorunlarla daha kolay başa çıkarsınız.

Ruh Eşinizi Bulduğunuzu Gösteren İşaretler!

Sizi tamamlayan birisiyle karşılaştığınızda daha güvende ve güçlü hissedersiniz. Bu da sizi sorunları çözmede daha iyi bir hale getirir.

Ruh eşiniz karar vermede size yardımcı olur, sizin mali danışmanınız, oda arkadaşınız ve hatta çocuklarınızın ebeveyni haline gelir. Sorunlara karşı çözüm üretmede birlikte çalışırsınız ve bu destek sayesinde en iyi çözümü üretirsiniz.

Daha önce hiç yapmadığınız şeyleri yapmaya başlarsınız.

Ruh Eşinizi Bulduğunuzu Gösteren İşaretler!

Hayatınız bir çok yönden değişir. Onun hobileri ve ilgi alanları hakkında daha çok şey öğrenmeye çalışırsınız. Böylelikle daha önce yapmayı hiç düşünmediğiniz şeyleri denemek istersiniz. Onunla bir yoga dersine gider ya da 4 saat boyunca futbol izlersiniz. Çünkü sevdiğiniz kişi ile aranızda bağ olsun istersiniz. Hayata onun gözünden bakmak size ilgi çekici gelir.

Sevdiklerinizle daha iyi bir ilişkiniz olur.

Ruh Eşinizi Bulduğunuzu Gösteren İşaretler!

Aranızdaki ilişki sevgi ve desteğe dayalıdır. Ruh eşinizle kurduğunuz bağı sevdiklerinizle kurmak istersiniz.

Sevdiklerinizle zaman geçirdiğinizde onların kıymetini daha çok bilirsiniz. Örneğin; her zaman günlerinin nasıl geçtiğini sorarsınız ve mutlu olduklarından emin olmak istersiniz.

Ruh Eşinizi Bulduğunuzu Gösteren İşaretler!
9
9
Görüşünü yaz
Kapat

En İyi Erkek Görüşü

 • fangoria
  Bu anlattıklarınız ruh eşinden ziyade aşık olduğumuzda hissettiğimiz ve yaşadığımız şeyler aslında.
  Ruh eşi daha değişiktir daha değişik olmalıdır.
  Aşkımız bittiğinde veya ayrıldığımızda normale döneriz. Ruh eşimiz karşımıza çıktığında bu duygular kolay kolay bitmez diye düşünüyorum ben
  Görüş hala geçerli mi?
  • Hilalgülnűr

   Ruh eşi senin aynindir. Ayni seylere uzulur sevinirsiniz. Ayni sarkilari dinlersiniz. Hisleriniz dusunuceleriniz aynidir. Kader bir ya da iki kere karsiniza cikartir. Cenneti yasarsiniz. Ama her guzel sey kisadir. Allah iki ayni ruhu sonzuza dek birlikte tutmaz. Evren benzeri desteklmezm eninde sinunda sizi ayirir. Artk basklariyla tamamen size zit belkide hic istemediniz huyu suyu olanla sizi kavusturur. Cunku evlilik ask sinavdir. Ruh es

  • Hilalgülnűr

   Kimse ruh esiyle sonsuza kadar beraber olamaz. Ruh esini bulmayanlar aslunda cok sanslidir. Sevdikleri baskasiyla evlenmemistr.

  • fangoria

   @Hilalgülnűr degisik bir bakis acisi

En İyi Kız Görüşü

 • civcik1
  Ben ruh esimi bulamadım hic bulabilecegimi de sanmıyorum :)) eline sağlık güzel bir benceydi
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

88
 • muhyidini
  Ruh eşi diye bir sey oldugunu düşünmüyorum bence karşındakini allan almayı öğrenirsen mesela 1-2 isteğinin olmasına karşılık karşındakine biraz taviz vermen gerekir bu sayede ilişkiler düzgün bir şekilde biter ama bizim insanımız genelde hep kendi istediğinin olmasını istediği için sıkıntı burdan başlıyor
 • Able_
  her insanın ruh eşi hayatları boyunca mutlaka en az 1 kere karşılarına çıkarmış. o anın uzunluğu veya kısalığı sizin elinizde. belki de yıllar önce yolda çarpıp sizden özür dileyen kız/erkek sizin ruh eşinizdi ve ne yazık ki siz o an suratına bile bakmadan geçip gittiniz.
 • elifbaser
  Paylaşım için teşekkürler fakat bunlar ruh eşine gelmeden normal bir aşkta ya da hoşlanma anlarında da olabiliyor.. Ruh eşi belirtileri daha farklıdır diye düşünüyorum.
 • erkeklerdesorabiliyo
  Eline sağlık güzel yazı :) Tek sıkıntı biz bulsak o bulmuyor, onlar bulsa biz bulamıyoz 😄
 • LilyLuna
  Ruh eşi olması için bu hislerin karşılıklı olması gerekiyor aksi takdirde platonik aşk olur
 • Çiçekçikız2
  Ruh eşini bulmak çok nadir görülen bir durumdur
  Ben bu nadir durumun içinde degilim
 • freedom667
  Ben ruh eşimi bulsam bile dış görünüş yüzünden bu iş yatar
 • CrazyyYazarcik
  Hic bir zaman bulamayacagim gercegi. ANTİ KISMET😂
 • SEVVAL28
  çok doğrular
 • LaRenie
  Hepsine katıldım ençok 3 ve 4 :)
 • Fazılyazar
  buldum sandım ama pek çok kez yanıldım
 • asikız3535
  Benim ruh eşim nerde acaba :)
 • DarkkNights
  Ben katılmıyorum bu düşüncelere bu şekilde değil.
 • Sİyahsal
  Ruh eşi zor bulcağımı sanmıyorum
 • F0RZA
  Neyseki bunlardan hiç biri olmadı 😁
 • Gizli Üye
  Güzel bence, emeğine sağlık.
YÜKLENİYOR...