Ertelenirse Sizi Üzecek 6 Madde

Erteleriz birçok şeyi neden peki ? Çok mu üşengeciz ? Doğru yapmıyoruz ama sonu çoğunlukla pişmanlık oluyor. Neyse çok uzatmadan başlayayım.

1)Doktora gitmek

Belki erken teşhis konacak sizin iyiliğine olur bu. Ertelemeyin aman geçer diyerek. Kötü bir şey olmasa da en azından pişman olmazsınız sonra içiniz rahat olur.

2)Sevdiğini söylemek

Sevdiğinizi söylemekten çekinmeyin bir saniye sonra ne olacağını bilemiyoruz seviyorsanız söyleyin ne zararı olacak birini mutlu edersiniz en basitinden ve pişman olmazsınız söyleyemedim diye.

3)Özür dilemek

Özür dileseniz ölmezsiniz o kadar zor değil suçluysan suçunu kabul et ve özür dile karşı taraf ta affetmeyi bilmeli affetmek çok zor olmasa gerek bırak gururu.

4)Eğlenmek

Şu işimi yapacağım öyle tatil yaparım dinlenirim demek olmaz ertelemeyin her şeyin bir zamanı var işinizi bitirdiniz diyelim aman şunu da yapim sonra demeyin.

5)Sevginizi belli etmek

Sevdiğinizi hissettirin öpün sarılın ona iyi ki varsın diyin güzel şeyler söyleyin eşinize çocuğunuza vs. ertelemeyin işleriniz bekleyebilir sevdiklerinize zaman ayırıp gösterin ilginizi ona verdiğiniz değeri.

bu bebişe bittim gife :)))

6)Hasta ziyareti

Ben çok pişmanım keşke dinlemeseydim kimseyi ertelendi hep gidemedim yanına ve sonra o bana geldi ölüsü..

BONUS:

Alarmı ertelemeyin

Yoksa işe okula vs. geç kalırsınız :)

Bencemi okuduğunuz için teşekkür ederim daha bir çok yazacak vardı ama sıkmak istedim sizde aklınıza gelenleri yorumlarda yazabilirsiniz kendinize iyi bakın :)


1|1
01

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;