Kendinizi Dünyanın Merkezi Sanmayın

Merhaba arkadaşlar Bu bencem de insanların yaptığı en büyük hatayı dile getireceğim umarım beğenirsiniz arkadaşlar hadi başlayalım.

Mutluluk - Mutsuzluk

İnsan oğlu işte kendisi mutlu iken herkesi mutlu mutsuz iken herkesi mutsuz sanıyor .

Bu bencillik değilde nedir .

Yalancılık - Dürüstlük

İnsan herkesi kendi gibi biliyor çoğu insan sözlerinize yaptığınız konuşmalara inanmaz nedeni basit karşınızda ki yalancı ve herkesi kendi gibi bildiği için inanmaz kimseye ve nerede dürüst biri var herkesi öyle sanar ve bir çok kere kandırılır .

Açlık - Tokluk

Kendileri tok iken mutlu mutlu gezer tozar insanlar aç iken tüm dünya açlıktan kırılıyor zanneder insanları.

Komşusu aç iken kendisi tok yatan bizden değildir.

Başarı -Başarısızlık

Kendileri eğitim öğretimden anlamaz ise kimseyi başaramayacak sanırlar bu biraz da egoyla alakalı bir durum . İnsanlara yapma etme okuma derler kimse başaramadı sende yapamazsın derler. Ve kendileri başarınca zaten herkes başarabiliyor derler.

Duygusal - Odun

Aşktan anlamayanlar ve daha çok anlamayanları görünce herkesi öyle sanarlar biraz da kendileri sebep olur buna . Dikkatli inceleyin insanlar çoğu zaman kendisinde olmayan şeyleri karşıda yokmuş gibi yakınır .

Ego - Mütevazi

Bir çok kere bu durumda karşılaştım insanların bana egolu demesi beni oldukça güldürüyor :)) ben her insanın aciz olduğunu düşünürken tarafıma egolu denmesi oldukça komik :)) Dediğimiz gibi insan kendisi gibi görüyor başkasını.

Namus

Bu durumda da söz konusu aynı namus edep hayadan bahseden insanlar görünce dayanamazlar ve namusu başka bir şeymiş gibi gösterip orada sanki namusluymuş gibi karşıdakine iftiralar atarlar.

Dünyanın merkezi kendimiz sandık .

Bencemi okuyan herkese teşekkürlerimi borç bilirim hayırlı günler #TesettürlüBirGenc


4|2
43

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...