Kadınların Evde Kalmasının 5 Sebebi

Merhaba arkadaşlar bu bencemde kız kardeşlerimiz ablalarımız neden evde kalır ona dilim döndüğünce ellerimin yazdığınca anlatmaya çalışacağım :)) Hadi başlayalım.

Hayalleri fazla olması

100 kıza sor hayalinde ki erkek +185 boylarında zengin kaslı kültürlü oturup kalkmasını bilen seyhatlere çıkan özgür yaşayan yemek yapmasını bile vs gidiyor sorduğumuz kızlar hala anlatıyor biz kaçtık :)) Böyle bir adam varsa çağırın bende evlenecem tövbe :))

Ne istediği bilmezler

Genelleme yapmaya bayılırım çünkü hepsi öyle abi duygusal efendi ahlaklı adam gibi biri çıksın yeterler kafelerde barlarda zengin duygusuz erkeklerle takılırlar sonra yok efendim yaşım geçti neden evlenemedim.

Ego-kibir sahipleri olduklarından

Bu ikisinden her hangi biri varsa neden evlenmediğinizi kesin olarak size söyleyebilirim çünkü bir erkek bir ileri adım atar iki atar üç atar başka adım atmaz ve sizi bırakır artık onun gurur ve onur çizgisine denk gelmişsinizdir tabi sizde de gurur ve ego varsa gidişine aldırmazsınız ve sonunuz ev olur.

Para göz

Evlilikten amacınız hiç bir zaman para ve rahat yaşam olmasın her erkek bunu hisseder ve sizden uzaklaşır sizde belki evde kalmanıza sebep olan seçenek budur. Parasız saadet olmaz diyorsunuz da tek parayla da olmaz bunu unutmuşsunuz bir hatırlayayım dedim :))

Özgürlük anlayışları

Çoğunun evlilikten beklentisi aileden kurtulma ve özgür olma düşüncesi evlilikten hiç bir beklentisi yok hayali yok bir insan neden evlensin böyle biriyle sizinde düşünceniz böyleyse belki ondan evdesiniz evli değilsiniz .

Benden bu kadar arkadaşlar bir başka bence de görüşmek üzere unutmayın

Evlilikten beklentiniz mutlu olmak ve mutlu etmek olsun hayat sizi hep mutlu etsin gönlünüzce olsun .

#TesettürlüBirGenc Bencemi okuyan herkese teşekkürlerini bir borç bilir hayırlı günler.


4|2
56

En İyi Kız Görüşü

 • Şu ellerinizi artık kadınların üstünden çekseniz? Bunların hangisi erkekler için geçerli değil?
  Bakınız bir erkeğin evde kalmasının 5 sebebi:
  Hayallerinin fazla olması
  Ne istediklerini bilmemeleri
  Ego kibir sahibi olmaları
  Paragöz olmaları ve Özgürlük anlayışları
  Biz kadınlar vitrindeki bir ürün değiliz, "evde kalma" deyimi okadar yanlış ki, evlilik kendi tercihimizdir, kendini bir ürün olarak gören ve alıcısı olmadığı için üzülen ve bu "neler yapılmamalı" listesine uyan hemcinslerime oyle cok üzülüyorum ki

  1|0
  0|1

En İyi Erkek Görüşü

 • Kanka emeğine sağlık ama bir de hayatı tanıyamamış kız tipi var en tehlikelisi onlar. İlişkini 15 sene de yürütebilirsin ama hayatı diğer insanları tanıyamadığı için ve zor bir yaşam geçirdiği için ne istediğini ne yaptığını bilmeyen bu yüzden elindekileri kaçıran kız tipleri var.

  0|1
  0|0
  • eklenecek çok şey vardır kardeşim ben sadece bildiklerimi gördüklerimi aklıma gelenleri yansıttım eyvallah beğeni için ve ek bilgiler için

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...