Sizi 2007 Ye Götürüyorum, Bu Diziyi Ne Çabuk Unuttunuz?

♥ Kavak Yelleri ♥

Katagorisi:Türk Gençlik drama dizisi.

Yönetmen:Timur Savcı

Yayın Tarihi : 31 Mayıs 2007

Bitiş Tarihi : :'( 30 Ağustos 2011 :'(

İlk Önce Bunu Dinleyipte gel belki hatırlarsın,DuygulanırsınBu dizi hayatımdaki bazı davranışlarımı değiştirmeme.İyi örnek oldu.Çok severek izliyorum hala eski bölümlerini izleyip duygulanıyorum.Bu benceyi yazarken çok duygulu bir şekilde yazıyorum.Gerçekten bu dizi unutulurmu hiç ya Efsane bir dizi.Bu diziyi her hafta izlerdim.Şimdi ise tekrar bölümleriyle duygulanarak izliyorum.Bana göre şuana kadar gelmiş geçmiş en iyi türk dizilerinden bir tanesiydi.Gerçekten hertürlü mesajı veriyordu bizlere.Kavak Yelleri "İzmir Urlada"çekilmiştir.Bir kaç bölümden sonra İstanbul'da çekim yapmaya başlamıştır.

Sizi 2007 Ye Götürüyorum,Bu Diziyi Ne Çabuk Unuttunuz ?

İzmir küçük bir yer olan Urlada hayatlarını sürdürmeye çalışıyorlar.Hem okuyup hemde gezip tozan,Her işin içine karışan eğlenceli bir ekip olarak aklımızda kaldılar.

Bizim Deniz oğlan,Mineyi ilk görüşte aşka inanıp aşık olur.Ve aynı sınıfa ve hatta hatta aynı sıraya yan yana otururlar.Ee bu aslının hoşuna gitmez kıskanır,Çünkü Aslı küçüklükten beri Denize aşıktır ama bir türlü söyleyemiyordur.Mine denizi elinde oynatır,Almanyaya geri dönmek için denizi kullanır.Ve deniz bunu öğrendiğinde mineden uzaklaşır.İşler yolunda gitmeyince uçağı kaçırır mine.


Geri eski çöplüğüne döndüğünde Mine,Denize karşı çok mahçup bir durum ortaya koyar.Artık deniz mineyi sevmemeye karar verir.Ama bu nereye kadar ? Bir yandan seviyor ama bir yandanda ona yaklaşmaya çalışıyor.Bir süre sonra yine sevgili olmaya karar verirler.

Aslı en sonunda sevdiğini söyleyip beraber denizle sevgili olurlar.Deniz ona bir film hazırlar.Bir kaç bölüm geçtikten sonra Deniz ile Mine Evlenmeye karar verirler.Ama işler umduğu gibi gitmez.

Çünkü Deniz,Hala aslıyı Unutamadığı hala aslıyı sevdiğini biliyor mine.Mine dayanamayıp kriz geçirir.


Keşke Onlarınkisi gibi bizimde dostluklarımız öyle olsa.

Ve bu diziyi izleyenler aklından bile geçirmeyecek bir şey olur.Aslı İle Efe Sevgili olur.


Ondan sonra herkes kendi yoluna.Bildiğiniz gibi Film böyle geçer.Aslı&Efe , Mine&Deniz Evlenip çocuk sahibi olur.Fakat Efe Ölür diziye son 5-6 Bölüm Kala Diziden Ayrılır film gereği.

Arkadaşlar Şuraya Bakarmısınız Gerçekten Çok Duygusal değilmi Herşeyin Başladığı yerde olmak?

Hayallerin başladığı yerde olmak,Herşeye rağmen.

Geride bırakılan hayata inat yeniden kavuşmak.

Hayat devam ediyor akmaya.
Dizi Oyuncularını Tanıyalım

1)Pelin Karahan (Aslı)

2)Dağhan Külegeç (Efe)

3) İbrahim Kendirci (Deniz)

4) Aslı Enver (Mine)

Umarım geriye götürmüşümdür sizi.Duygulandıysanız ne güzel birşey :) Eskileri hatırlamak çok güzel bir şeydir.Hala o duyguları içinizde yaşatabiliyorsanız çok güzel :)


2|1
26

En İyi Kız Görüşü

 • Çok güzel dizi yaaa:)) beni al sarkisina bayılıyorum. İlk bu dizide öğrendik pinhaninin şarkılarını. Ne zaman dinlesem duygulanirim..

  0|1
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • Birbirlerinin sevgililerine y*vşayıp sevgi anlayışımızı baltalayıp aşk kültürümüzü bitirdiler. Lanet olasılar, bunların yüzünden millet arkadaşından şüphe eder olmuştu.

  0|1
  0|0
  • Milletin sevgililerine yavşamak değil o en baştan gelen birşey. Normalde başkasıyla çıkıyor ama kalbi yine birbirlerinde mecburiyetten dolayı çıkıyorlardı. baştan sonra izlesen anlarsın

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...