Sosyal Medya Sitesi Profili Oluşturma

Merhaba arkadaşlar bu bencemde bazı insanların anlamadığı veya anlamak istemediği profil gözlemlemeyi kısaca dilim döndükçe yazacağım . Site olarak KızlarSoruyor sitesini örnek olarak alacağım ve kendi profilimi anlatacağım hemen başlayalım .

1. Profil resmi

Şimdi resme bakın bir konuşma geçiyor kız tesettürlü ve çekingen bir o kadarda masum duruşlu bir erkek buradan çıkaracağınız sonuç bu profili yapan kişinin inancı var ve ilgi alanları islamiyetten geçiyor bunun sohbetini açarsanız rahatlıkla 2 3 saat konuşabilirsiniz.

2. Kapak fotoğrafı

Genelde kapak fotolarına ilgi çeken insanların hoşuna giden resimler ve kendilerinden bir parça anlam taşıyan fotolar atarlar mesela ben bir kitap attım bunun anlamı ya bu kitabı okuyup sevdim ya da kitaplarla aram iyidir bunu diyebiliyorsanız bunu da geçiyoruz :))

3. Durum yazısı

Burada yazılan yazılar genelde sevilen bir söz veya onları en iyi anlatan en çok dillerine düşen sözlerdir ben beni anlatan benim düşündüğüm bir söz yazmıştım buradan da insanın düşüncelerini fikirlerini az çok anlayabilir onun hakkında fikir edinebilir ne çektiğini ne yaşadığını az çok anlayabilirsiniz .

4. Aklımdan geçenler

Hiç birinden bir fikir edinemediyseniz burası tam size göre insanlar genelde buraya tam olarak düşüncelerini yazar buradan fikir edinebilirsiniz . Ben burada sözlerimi bir şiirimi ve ilgi alanlarımı yazdım .

Bunlara bakılarak üye hakkında bir çok bilgi toplayıp ilgi alanına kadar bilgi edinebilirsiniz ben 2 yıllık bir üyeyim ara sıra terk ettiğim burası neyse konumuz bu değil be bu yolla bir çok insanı üyeleri şaşırtmış insanım bu bilgilere bakarak kişilik analizi yapabilirsiniz :) Umarım faydalı olmuşumdur.

Unutmayın her insan yaptıklarıyla kendisini ve yaşadıklarını anlatır. Bunu anlamak için psikolog olmaya gerek yok .

Hayırlı günler dilerim başka bencemde görüşmek üzere


2|1
81

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...