Erkeklerin Kızlara Yaklaşım Şekilleri

Erkeklerin kızlara yaklaşım şekillerini kısaca anlatmak istiyorum. Kendi adıma bildiğim şeyleri yazacağım. Tabi ki herkes bunları yapıyor diye bir şey yok :)

Güzel kızlara yaklaşım şekli

Güzel kızlara övgü,sevgi,efendilik ile yaklaşmak doğru değil. O tarz yaklaşımlarda genelde "ben seni arkadaşım olarak görüyorum"kelimesi ile sonuçlanır.
Peki biz ne yapıyoruz ? Ona kötü davranıp uyuzluk yapıyoruz ilgisini çekmek için. Ona başta sinir olacağı şeyler söylüyoruz çirkin ufaklık vs vs. çok fazla dozunu kaçırmadan. Sonrasında sürekli onu başımızın belası gibi düşünerek davranıyor ve belli ediyoruz. İnanılmaz bozulur ancak ilgisini çeker bu durum güzel kızların. Eleştiri yapıyoruz sürekli kısaca onu sinir edecek ne varsa yapıyoruz. :) Buluşmak istediğinizde "gelir misin?" "Şuraya gidelim mi?" tarzı değil de "yarın seninle sinemaya gidiyoruz" deyip kestirip atıyoruz büyük ihtimalle hayır diyemez. Ancak teklif ettiğimizde reddedilme şansımız yüksek. Şimdi hafiften birbirimize gıcık olsak da samimiyetimiz artmış durumda. Kızın istediği her şeyi yapmıyoruz, çağırdığı gitmek istediği her yere gitmiyoruz. Sinir olduğu gözükse de içten içe etkileniyor. Bu şekilde davranmaya devam ettikçe size olan ilgisi daha da büyüyor ve en sonunda duygusal bir yakınlaşmada kendisini geri çekemiyor :)

Çirkin kızlara yaklaşım şekli

Çirkin kızlara genelde onları mutlu edecek şeyler söyleyerek başlıyoruz. Güzel kızlara nazaran çok fazla iltifat alan övgü alan tipler değildir çirkin kızlar. İhtiyaçları vardır ilgiye. O yüzden mümkün oldukça ilgi gösteriyoruz. İltifatlar ediyoruz güzel vakit geçirmesini sağlıyoruz. Bunları yaparken kafasında ben çirkinim neden bunları diyor düşüncesi oluşturmamak için güzelliğin göreceli bir kavram olduğunu bizim onu güzel bulduğumuzu belirtiyoruz.Şimdi ilgimize karşılık verdi o da bizimle ilgileniyor.Yine onunla ilgilenmeye bir süre devam ediyoruz onun ilgisi tabi daha da artıyor. Artık kendimizi geri çekme vakti. Kendimizi hafif hafif geri çekiyoruz ve kızın kafasında şu düşünce oluşuyor "acaba yanlış bir şey mi yaptım istemeden".Bu düşünce ile bize daha da bağlanıyor ve bir hata yaptığını düşünerek telefi etmeye çalışıyor.Yakınlaşıyor ilgimizi çekmeye çalışıyor türlü şebeklikler yapıyor. Çünkü bizi kaybetmek istemiyor. Buradan sonrası bizim insafımıza kalmış nasıl davranacağımız kız zaten bağlandı bize.

Hoşlanılan, güzel ve etkilemesi kolay kızlar

Öncelikle karşımızdaki kızı etkilemenin kolay olduğunu bilsek de hoşlandığımız için rahat hamleler yapamayız.İlk yapmamız gereken şey ilgimizi belli etmek ve ortak noktalar bulmak.Sonrasında biraz bu şekilde davranıp ilerlettikten sonra kıskanmaya sahiplenmeye başlarız. Eğer ki karşımızdaki kızda bizi kıskanıp sahiplenmeye başladı ise bu iş olacak. Kendimizi hafif geri çekip ve kızın bizimle ilgilenmesini isteriz. Ama asla hoşlandığımızı itiraf etmeyiz o imalarda bulunur ancak biz taviz vermeyiz bir süre en sonunda kendisi tıpış tıpış gelip itiraf edercesine hareketlerde bulunur o zaman hislerimizin karşılıklı olduğunu belirtebiliriz.

Hoşlanılan, güzel ve etkilemesi zor kızlar

Bazı kızlar vardır ilgi odağıdır, çevrenizde bu kız bize bakmaz gibi bahsedilen tiplerdir. Genelde bu kızlara yaklaşan erkekler iltifat ederek iyi davranarak etkilemeye çalışır ancak asla sonuç alamaz. Bence onları etkilemek için tam tersi yaklaşmak lazım.Öncelikle bu kişi ile aynı ortamda bulunmak isteriz sürekli hoşlandığımız için.Ama kızımız zor bir kız olduğu için ilgisini pek çekemeyiz.Onun ilgisini çekmek için onu hedef alırız. Sürekli düşüncelerine karşı bir düşünce sergileriz. Yaptığı hareketleri eleştiririz(dozunda tabi) bize sinir olsa da aklında bir yer edindik ve o kızın arkadaş ortamında ona öyle davranan insanlar pek olmadığı için bahsedilen insan oluruz. Muhabbetlerinde adımız geçer. İster istemez biz yokken bile bizi düşünmesini sağlarız. Bir süre böyle devam ettikten sonra aramızdaki mesafeyi bozmadan iyi yönlerimizi de göstermeye çalışırız. Bu hemen aklına yer eder ve aynı günün akşamında "ya çocuk aslında göründüğü gibi değil galiba" diyerek arkadaşlarına anlatır. Sürekli konusu biziz artık ya iyi yönlerimizden bahsediyor ya kötü. Bir insan sürekli bahsettiği şeyi istemeye başlar bir süre sonra.Bunları tam olarak yaptıktan sonra hamle yapıp yakınlaşırız artık kız avucumuzun içinde kendini geri çekse de hislerini kaçıramaz. Birkaç yakınlaşmadan sonra da karşılıklı itiraflar gelir.. :)

Kullanmak istenilen kızlara yaklaşım şekli

Bu konuda diğer konulara göre biraz daha açık hareket ediyoruz. Direk hedefimize odaklanıyoruz genelde. Öncesinde bir gözlem yapıyoruz kız hakkında. Eğer ki bu düşüncemize açık bir kız ise yaramazlık yapmaya başlıyoruz. Tabi öncesine bir samimiyet oluşturmak gerekli, onu oluşturmak için de yaptığımız gözlem sonucunda nelere üzülmüşse o konular hakkında iltifat ediyoruz etkilenmesi için. Fiziğini beğendiğimizi vb. şeyleri dile getiriyoruz. Çok fazla cıvıtmadan tabi daha sonra onun ilgisini çekmeye ve bizi istemesini sağlamaya çalışıyoruz. Daha sonra samimiyet seviyemiz yeterince oluştuktan sonra hafif hafif laflarımızda cinselliğe kayıyoruz. Baktık karşılık geliyor doğru hamleler yapmışız. Bu aşamadan sonra biraz arsızlaşıyoruz. Konuştuklarını farklı yerlere çekiyoruz fesat bir düşünce yapısını benimsiyoruz. Bir süre böyle devam ettikten sonra el şakaları yapmaya hafif hafif başlıyoruz baktık karşılığı geliyor sonrası kendiliğinden geliyor zaten.. :)

Normal arkadaş olmak için yaklaşım şekli

Genelde etkilemeye ya da ilgisini çekmeye çalışmıyoruz. Çünkü öyle bir amacımız yok biz sadece arkadaş olmak istiyoruz. Biraz diyalog kuruyoruz ama bu yeterli değil sadece. O yüzden ona ilk başta güvenilir olduğumuzu göstermek için dertlerimizi sıkıntılarımı anlatıyoruz.Bir güzel dinliyor sonra o da anlatmaya başlıyor. Bu bizim onda güven oluşturduğumuzu gösteriyor. Onu düşünmeye ve düşündüğümüzü belli etmeye başlıyoruz. Sorunlarımızı birbirimizden yardım alarak çözmeye çalışıyoruz. Başta sadece yaklaşmak için biz yardım alsak da bir süre sonra onun sıkıntılarını da dinlemeye yardım etmeye başlıyoruz. Yavaş yavaş yakın arkadaş olduk sürekli konuşuyoruz. O bize anlatıyor biz ona eğer ki bu dengeyi bozmadan devam edersek gayet güzel uzun süreli bir arkadaşlığımız olur ancak ayarı kaçırır farklı taraflara çekmeye çalışırsak büyük ihtimal bu davranışımız karşımızdakini kaybetmekle sonuçlanabilir. Güvenini sarsmadan arkadaşlığa devam ediyoruz.

Benceyi yazarken bana yardımcı olan @Becausecool a çok teşekkür ederim :D Sağolsun çok yardımcı oldu :) :D


7|2
101
ican7 KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

  • Herkesin yaklaşma şekli farkı tabi :D

    0|1
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...