Bir Nostalji Klasiği Olan Kasetler

Çoğumuzun evinin vazgeçilmez müzik sistemi ve kaynağıydı "kasetler". O zamanlarda bu kadar müzik kanalları yoktu. Tek zevkimiz teypten kaseti koyup dinlemekti. Bazen kaseti geri sarıp kendi mini konserimizi veya ses kaydımızı yapardık. Bazen kaset sarardı parmağımızla veya kalemle düzeltirdik,yama edip tamir ederdik. Bazen kasetlerle oyun oynayıp kuleler dikerdik. Bozulan kasetin şeridiyle sokaklarda polis şeridi gibi şerit çekerdik :) Nostaljiden vazgeçmem ama modern şeylerden de vazgeçmem diyorsanız o zaman buyrun aşağıdaki görsellere bakmaya.

Kasetten kalemlik de olur

Bir Nostalji Klasiği Olan Kasetler

Hem size nostalji sevginizi hatırlatacak hem de kalemlerinizin ortada kaybolmasını önleyecek. Şık ve kullanışlı bir tasarım. Bandın kaset içine yerleştirilmesi de ayrı bir detay tabi ki.

Paranızı kasalarda değil kasetlerde saklayın

Kasetli makyaj: Göz farı

Her zamanki gibi kadınları unutmamışlar tasarımcılar. Zaten her şey kadınlara :)

Kasette derin bir uykuya ne dersiniz ?

Bu yastıkta uyunmaz da ne yapılır yahu :) Çok güzel ve şık bir tasarım. Yastık çizgisinden çıkıp bir sembol-meta haline gelmiş adeta.

Bilgilerinizi kasetlerde saklayın!

Görünüş itibari ile biraz kaba gibi görünse de güzel ikili bir kombinasyon olmuşlar.

Eskiyle yeninin uyumu kasetpod :)

Masada masaymış ha!

Biri kasetin kaç olduğunu söylesin yahu?

Gerçi saatin işleyişi nasıl bilmiyorum ama saate bakıp,saatin kaç olduğunu söylemek daha eğlenceli hale gelecek sanırım.

Kim demiş kasetten askı olmaz diye!

Kasetleri görünce içim bir burkulmadı değil. Çünkü çok güzel günlerdi. Belki rahat değildik zamanın imkanlarıyla ama mutluyduk be. Oyuncaklar o zaman pek yoktu kasetlerle oyun oynardık. Kuleler dikerdik. Ne güzel günlerdi. Çok özledim o günleri çoook.


2|1
82
Ehlivukuf KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 1

  • Ellerine sağlık kanka

    0|1
    0|0
Yükleniyor...