Türk Milleti Çok Ahlaklıdır - Yersen :D

Türk Millet'i çok ahlaklıdır. İllerden tutunda mahallelerde, sokaklarda hatta evlerde bile en az bir tane ahlak bekçisi mutlaka bulunur. Hadi hep beraber Türk Millet'inin ahlakını inceleyim. :)

Amerika'da kızlar 15 yaşında seks yapıyor...

Türk Millet'i Çok Ahlaklıdır. Yersen :D Ülkemizde zorla evlendirilen çocuk gelinler sorunu dile getirildiğinde bazı kesimler koro halinde;

'Amerika'da, Batı ülkelerinde kızlar 15 yaşında evlenmeden seks yapıyor' diye haykırmaya başlar. Zar kafalı zihniyetlere göre 15 yaşında ki kızın seks yapması için evlenmesi gerekir. Destur!! 9 yaşında ki kızlar sıcak iklimden dolayı adet görürler ve evlenmelerinde sakınca yoktur.

Bizim ninelerimiz 13-14 yaşlarında evlendirildi. Çocukluğu ve hakları elinden alınan bu insanların yaşadığı acılar önemli değildir bu zihniyet sahiplerine göre.

Peki neden evlenmeden seks yapılmaması gerekir ? Ben açıklayayım dostlar;

Türk Dil Kurumu Kızlık zarı tanımı :

Cinsel ilişkide bulunmamış kızların döl yolunu kısmen kapayan zar.

Yani tanıma göre kadınlar, cinsel kimliğini erkeğin sihirli değneği penis ile kazanır. Kadın genital organının içinde bulunan zar, erkeğin dölü için vardır. Ülkemizde ki bekaret algısını göz önünde bulundurduğumuzda, bir kızın kadın olabilmesi için evlenmesi gerekir. Öte yandan anne olmayan ya da lezbiyen olan bir kadın erkeğin penisi ile onurlandırılmadığı için kadın sayılmaz. Hani adet gören kadın cinsel ilişki yaşayabilirdi?

Ataerkil zihniyetin evlilik öncesi seksi yasaklaması, dinleri de kullanarak Türkiye'de halen kadınları baskılıyor. Kompleksli erkekler diğer erkekler ile kıyaslanmamak ve yetersiz duruma düşmemek için kadına yapılan psikolojik ve fiziksel şiddeti halı altına süpürüyor. Vajina, penis kelimelerini kullanmak ya da bir kadının sevdiği adamla cinsel ilişki yaşaması kadını fahişe diye toplumda damgalarken, torunu yaşında 15'lik kızlarla evlenen erkekler, adam olarak elini kolunu sallayarak aramızda dolaşıyor. Aaaa! Ama adam nikah yapmış, Zina yapmıyor. Çok ahlaklıyız yersen :D 18 yaşın altında gençlerin cinsel hormonel isteklerini anlamak ve reşit olmayan bireylerin olgunlaşmamış duygularından hareketle yapacakları hataları düşünüp cinsel eğitim vermek ayıp, genişlik.

Bir kadın olarak sus!

Halkın zihniyeti neyse yönetimde aynı zihniyette olur. Coğrafyamıza Anadolu denir. Cennet anaların ayakları altındadır. Yersen :D

Bakmayın bu ezberlenmiş dogmatik afilli laflara. Ülkemizde kadınsan susmalısın. Tüm musibetlerin ve yanlışların suçu erkek dölünü vajinaya aktardığı halde kadındadır. Tek tük gençlerin Anadolu kadınına olan naraları da bir tür manipülasyon yöntemidir . Aslında çoğu bıyıkları olan, kocasından dayak yiyen ve savaş zamanı, 30 yıl boyunca kocasını namusunu düşünüp bekleyen kadınları hatırlayınca yüz ekşitir . Bu coğrafyada kadınsan erkeğin tüm isteklerine tanımasan da karşılık vermek zorundasın ve tebessüm etmelisin. Yoksa erkekler, kadının namusundan, fiziğine, karakterine kadar hakaret ederek susturmaya kalkar. Eğer kadın baş kaldırır ve hakkını savunursa ortaya 'edep, ahlak, hanımlık' kavramlarını atarak sevilmemek ve dışlamakla açıkça kadını tehdit eder.

Dekolteli kıyafet giyinen kadına tecavüz farzdır.

Bugün tatsız bir olay yaşadım. Sabahın erken saatlerinde eğlence amaçlı bir soru sormuştum. Fakat kompleksli bir erkeğin sözel şiddetine maruz kaldım. Şahsıma edilen hakaretler bir yana., ülkemizde kadınlara , erkekler tecavüz ediyor. Fakat bir erkeğin bu durumdan sıkıntı duyması gerekirken kadınları ve damacanayı bir tutması sinirlerimi hoplattı.

Yani bu ülkede erkekler damacanayı kadına eş değer görüyor. 'Damacanaya tecavüz ediliyor, sen de bir kadınsın insan yerine konulur iltifat duyarsan bu seni mutlu etmesin' diyerek kadınlar daha çok aşağılanıyor.

Daha da ileri gidilerek tecavüz edilen kadına 'Şöyle böyle giyinmeseydi' diyerek tecavüzcü aklanmaya çalışılıyor ve cinsel istismara uğrayan kadın suçlanıyor.

Bugün tartıştığım şahıs bana şunu söyledi:

Senin gibi kadınlara tecavüz farzdır.

Benim gibi kadınlar dekolteli giyinen kadınlar oluyor. Dünyada en çok tecavüz olayları ise yüzünü dahi kapayıp burka giyen kadınların yaşadığı Afrika ülkelerinde gerçekleşiyor.

Kadın bedenini kusurlu ve sürekli tahrik eden suçlu bir meta gibi kapamak isteyenler, mütemadiyen akıllarından sapkın düşünceler geçiriyor. (Bazıları) yersen :D

Ve ahlaksız giyinen kadının tecavüzle terbiye edilmesini savunuyor. Çok ahlaklıyız gerçekten :D


74|17
7883
dobrakadınn KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

 • Eskiden di o 15 yaşından küçük kızların evlendirildikleri zamanlar.. Artık böyle olaylar bir elin parmağını bile geçmiyor... Söz konusu etmek yersiz..

  Bu zar olayını da ya siz anlamıyorsunuz ya da anlamak işinize gelmiyor sanırım.. Kaç bin kez diyeceğiz bilmiyorum ama Bakir (Fiziksel ve Ruhsal) olmayıp bakire (Fiziksel ve Ruhsal) kız isteyen sözde erkekleri neden muhatap alıp insan yerine koyup konuşuyor bunları dile getiriyorsunuz? Bu artık günümüz şartlarında kadının sucu haline geldi. Sizden bazı kesimlerin sucu bunları insan yerine koyup alakadar olmanız ve sevgili veya eş adayı olarak seçmeniz.

  Sırf sizin ve bakir olmayıp bakire kız isteyen ( hayvan oğlu havyan desem hayvanlara yazık olacak) kişiler yüzünden benim gibi daha önce kimse ile birlikte olmamış sevgili olaylarına sıcak bakmayan erkeklerin bakire kız istemesi kötüleniyor ve ortalıkta "Bakir erkek kalmadı zaten bende her sevgilime önden arkadan veririm" düşüncesindeki kızlar yüzünden bakire kız yok denecek kadar azaldı...

  Bunu da çok açık bir şekilde söylerim her iddasına girerim ki 16-25 yaşları arasındaki erkeklerin %60'ı diğer erkeklerin onlarla dalga geçmemesi için milliyim diyorlar..

  13|11
  1|1
  • Bu olaylar bir elin parmağını geçmiyor diye dillendirmeyelim mi? Bu konuya çözüm aranmasın ya da konuşulmasın?
   181 bin çocuk az mı sence?
   2015 yılı araştırmaları. Bu sayının da 2016'da yarıya ya da çeyreğe ineceğini düşünmek büyük hata.
   www.milliyet.com.tr/.../
   Aksine her geçen yıl artırıyor.
   TDK'nın bekareti de kızlık zarını da nasıl tanımladığı ortada. Rusal fiziksel bakire, bakir ve sözde bakir- bakire olan kimseleri çocuk gelinlerden fazla düşünmek ve buna kafa yormak gerçekten bu ülkenin çok dipte ve geri bir ülke olduğunu gösteriyor.

En İyi Kız Görüşü

 • Sadece Türk değil doğu ülkelerinin hepsinde aynı zihniyet var. Açık gezmek tecavüze neden olsaydı bugün tüm Avrupa ülkeleri tecavüz suçunda ilk sırada olurdu ki tam tersi. Olay kapanmakla değil akılla, kendini kontrol edebilmekle çözülür. Erkeğin kontrol edemediği dürtülerinin suçu kadına atılıyor. Beyin bacak arasında olunca ülkenin durumuna şaşırmamak gerek.

  Her kelimesine katılıyor ve alkışlıyorum. Aklı başında insanlar görebilmek sevindirici. Düşüncelerine emeğine sağlık.

  5|2
  0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 82

 • 1. millet'i değil, milleti
  2. aynı konuyu 3896. kez yazmışsın tebrikler.
  3. üç beş kişinin, veya ola ki toplumun yarısının davranışını toplumun tamamına genelleyemezsin, etik değil.
  4. konu ettiğin durumlar güncel değil.

  başarısız bir yazı.

  25|35
  3|0
 • Ne kadar da dolmuş için böyle. Ama Sen ne bu toplumun ahlakını yargılayacak bir konumdasın nede böyle herkesi şeref yoksunu ahlaktan nasibini almamış insanlarla bir tutma hakkına sahipsin. Hayatta en nefret ettiğim davranışlardan biridir herkesi bir tutan söz dizimleri ve nazarımda bu davranış cahilliğin göstergesidir.
  Herşey bir yana Atladığınız yüzlerce konu arasında en önemli tek bir konu var aslında. Ne kötülediğiniz halde yaşadığınız dünyanın en güzel yeri olan ülkem ne de yüzeysel bilip konuştuğunuz diğer ülkeler bu yazınızda, alaya vurup küçümsediğiniz bu aslında çok önemli konuda yapmadığı tek birşey için bu haldeler ve nedense her çirkinliği ve her bir tutmayı yazıp bunu yazmamanız çok garip.
  Bahsettiğim o tek şey Cahillik. Bu bahsettiğiniz ve daha fazlası sadece ve hatta nazarımda herkesi bir tutmanızda olduğu gibi sadece cahilliğin göstergesi.
  Şu an ahlakı en güzel yaşayan ülkemi ahlaktan yoksun ülkelerle bir tutmanız alalen yazılmış bir yazı olduğunu gösteriyor zaten. Bir kaç örnek vereyim.
  Hollanda da eşcinsel evlilik var ki bunu da normal görüyorsunuzdur.
  Fransa da arabada fahişelerle daha rahat seks yapılması için park yerleri yapılıyor ki bunuda normal görürsünüz.
  İngilterede erkeklerin ayakta işemesini sağlamak adına dışarda alalen kapalı olmayan tuvaletler yapıldı ki bunu da normal görürsünüz.
  Adını hatırlamadığım afrika ülkesinde erkekler eşleri başkasından çocuk yapsa bakıyor erkekler ise başka kadınlardan çocuk yapsa eşleri birşey demiyor ki bunuda normal görürsünüz.
  Normal görürsünüz çünkü bunlar ülkemiz dışında oluyor. Onlar yapıyorsa normaldir.

  Sayın dobra kadın şunu bilmeniz aslında yeterli olacaktır. Batılalaşmak adına atılan her adımda bu ülke daha çekilmez bir hal aldı. Batı kültürünün cazibesi ve Din'in ve gelenek göreneklerin zor yaşantısı arasında kalan bir toplum asla normal davranamaz.
  Bu bahsettiklerinizi yapan 3-5 ahlak yoksunu ruh sağlığı bozuk hayvanlar için ülkenizi böylesine kötülemeyin. Ve herkesi bir tutmayın.

  3|2
  1|0
  • Çok güzel özetlemişsiniz ellerinize sağlık😊

  • Hepsini Göster
  • @Adeline33 Keşke soruyu soran da sizin gibi ince ve olgun düşünceli olsa. :)
   Tekrar tekrar teşekkür ederim...

  • Rica ederim...😊

 • Evlilik öncesi cinsel birliktelik Dünya çapında yasaklanmalı.
  Dekolteli giyinmeyi savunmuyorum ama son yazdığın konuda haklısın.

  Emeğine sağlık.

  8|3
  1|0
 • Yemiyoruz. Eline sağlık güzel yazmışsın.

  5|2
  0|0
 • Aşırı feminen olmayıp, yazılanlarla nefret doğurmaya çalışmadığın sürece pek çok şeye katııyorum. Ama bazılarına katılmıyorum. Kadının toplumumuzda yerden yere vurulduğunu da düşünmüyorum. Bunun kadınlıkla alakası yok etrafta adam az. Hayvan zihniyet bitmiyor diyorsunuz, yani aslında Dekolte giyinirken sana bakan pek çok erkek gözün aslında ne düşündüğünü iyi biliyorsun. Buna rağmen dekolte giyiniyorsun. Dün metro da bir kız gördüm. İlginçtir biz penisimiz hafif kabarınca topluluktan utanırız, kızın neredeyse meme uçları gözükecek acaip bir boyanmış burdan ne kadar söylesem anlamıyacaksınız ve maalesef o vagonda da çokca hayvan vardı ağlıyarak indi vagondan koşar adımlarla uzaklaştı metro durağından çok üzüldüm. Ama o kızcağız yerine çokca utandım. Zihniyeti biliyorsan yapmayacaksın. Taa ki o zihniyet değişene kadar. Bu kısımlara katılmıyorum, penis ne kadar seks objesiyse erkek için göğüs baldır da öyle. Açıkca sergilemek ne kazandırır ki? Ben sergilerim o bakmasın demekle olmuyor işte. Para çalmak hırsızlık yapmak şerefsizlik. Ama apartmanın önüne tomar tomar para koyup çalanı suçlamakta kusura bakma hayalperestlik. Bak farkındaysan kızdığım konular erkekleri tanımanıza rağmen böyle davranmanız. Kalan herşeye katılıyorum. Abaza, şerefsiz, ahlak yoksunu kelimeler cümleler kuruluyor ardınızdan. Evli de olsa bekarda olsa sürekli onu öyle yaparım böyle yaparım şöyle yaparım ordan yaparım burdan yaparım. Bekarım sultanahmet gibi bir mekanda çalışıyorum bir hatun geçince kafamı dahi kaldırmam işimden gücümden dolayı,4 kişiyiz 3 ü evli bir muhabbetler aman yarabbim. Bu sadece örnek mahallede kahvede playstationda arkadaş ortamında arkadaşlarının arkadaşları herkezde aynı ahlaksız sözler sizler kadar benimde miğdem bulanıyor. Ama gerçekten böyle düşünmeyen insanlar da var. İşin kötü yanı bu tip insanlardan kaçıp nerede arkadaşım şerefsiz var onlarla takılmayı seçiyorsunuz sebebini ben bilemedim :) Eline sağlık çok uzun yazdım kusura bakma sizin kadar o zihniyete

  2|2
  0|0
  • Erkeklerinde göğüs uçları var ve giydikleri tişörtlerden belli oluyor.
   Erkeğin tek penisi cinsellik çağrıştırmaz. Erkeğe çifte standart yapmanın anlamını yok.
   Her insan istediği kişiyi seçmekte özgür. Konumuz aşk meşk mevzusu değil. Kadınların ya da erkeklerin ilişki yaşayıp hayal kırıklığına uğraması konudan alakasız.

  • Hepsini Göster
  • Burada aşktan ve kadın erkek ilişkilerinden bahsetmiyorum evet alakasız.

  • Yo alakalı sen anlamamışsın daha detaylısı ise şu. Bu zihniyeyte ki adamın size değer vermediğini söylüyorsunuz ama bu zihniyetteki adama sevgi şefkat gösterip evinize yatağınıza hayatınıza davet ediyorsunuz. Böylece bu adama düşüncelerinde ki sapıklığı gösteremiyorsun o zaten kabullenmek istediği toplumca sevilmiş sayılmış. Durum böyle olunca size rahatsız olduğunuz gözlerle bakanları siz el üstünde tuttukça bu zihniyet değişmeyecek. Bu da benim görüşüm. Kabul et ya da etme ama konuyla alakasız değil. Bunun düşüncesini bile alakasız deyip red ediyorsun buda benim fikrimin soğruluğunu bir kez daha kanıtlıyor. İnatla aşk ilişkilerine bağlama olayı bundan bajsetmiyorum çünkü

 • Çok doğru söylenmişsin. Kadın istediğini giyer, istediğini yapar. Kimse senin sikine göre hareket etmek zorunda değil. Öyle tipleri görünce benim sinirim zıplıyo... Çok boşlar, çok gereksizler ya. Yaşamalarına bile gerek yok. Bide Küçücük çocuklara bile yavşayacak kadar sapkınlar. Valla aklım almıyo benim, namusu bacak arasında bir zardan ibaret sanırlar. Yurtdışında olana ahlaksızlık Türkiyede olana din iman gözüyle bakarlar. Yolda yürüyen kadın görse tecavüz eder, kendi karısına kızına edilince cak cak öter. Öldüresim geliyo bunları.

  4|2
  0|0
 • Dünya üzerindeki hiçbir kadına tecavüz farz falan değildir. Tecavüz denilen iğrençliğin hayat bulmuş hali biri ya da birilerine asla hak sayılamaz. Bunu benimseyen kişinin en aşta annesine saygısı yoktur. Olay açık veya kapalı giyinmekle de alakalı değil aslında... Olay sadece bilinç ve görüş açısı!
  Bu yaşıma dek bir erkek olarak diğer erkeklerin arasında bulunduğum her ortam ve zaman dilimi içerisinde onlarca hatta yüzlerce binlerce şeye şahit oldum, duydum, gördüm ve tanıklık ettim.
  Dekolteye ağız suyu akıtan da var, tesettürden haz alan da...
  Yaşlı ve olgunlara hayran olan da var, ilkokul çağındaki sübyanlardan tahrik olan da...
  Öyle de var böyle de var ne yazık ki!
  Kafatasının içindekiyle değil, kasıklarının arasındaki ile hayatlarını sürdürüp ona buna çamur atan, saldıran, tüküren, içindeki nefreti ve pisliği kusmayı bir borç bilen, taciz eden, tecavüz eden, istismar eden ya da yiyecek gibi aç aç bakıp bu şekilde bir ömür tüketen yığınla insanat var bu ülkede...
  Doğuyorlar, yalan yanlış öğreti ve ideolojilerle akıllarını zehirliyorlar ve damarlarında dolaşan zehirle çevresindeki kadınların, kızların ve kimi zaman da erkek çocukların hayatlarını kirletip geberip giden kişilik kırıntıları var ne yazık ki...

  2|0
  1|0
 • Hakli oldugun kisimlar var bunu aziz #TÜRK irkina baglayamazsin eger ben bunu yaparim diyorsan. Bu cahilligi ancak tahsille almis oldugunu dusunurum.

  4|8
  1|0
  • Aziz nedir? :D Ben ırkçı biri değilim. İnsanları birey olarak değerlendiriyorum.
   Ama sosyolojik bir konuya değinmek istedim. Halkı Türk değil de nasıl yazacaktım?

  • 1. İrk ustunlugunden bahsetmiyorum aziz derken sadece sevilen anlaminda kullandim.
   2. Birey olarak degerlendirseydin topluluk ismi kullanmazdin.
   3. Arada ince cizgi var dostum dedigin seyi anliyorum cinsel taciz vs bunlarda yuzde yuz haklisin.

 • Tamam sen istediğin gibi yaşayabilirsin sıkıntı yok ama isteyen de istediğini düşünebilmeli sana saygı duymalarını isterken sen de duymalısın

  4|3
  0|0
 • Komik , yüzmilyon kere paylaşılsada hala "Benim gibi kadınlar dekolteli giyinen kadınlar oluyor. Dünyada en çok tecavüz olayları ise yüzünü dahi kapayıp burka giyen kadınların yaşadığı Afrika ülkelerinde gerçekleşiyor." bu argumanı kullanıyorsunuz ya resmen trajedi. Biraz
  www.vucut.org/.../beyin11.jpg
  şunu kullanın arkadaşım.
  Gidin bir yurt dışındaki tecavüz oranlarına bakın. ya da gidin bir cinsel rüst yaşı neymiş öğrenin ,
  Spoiler:
  İspanya Avrupa'daki en düşük cinsel rüşt yaşına sahipken (13), Malta ve Türkiye Avrupa'daki en yüksek cinsel rüşt yaşına sahiptir (18).
  tr.wikipedia.org/.../Cinsel_r%C3%BC%C5%9Ft_ya%C5%9F%C4%B1
  Denilecek tek şey , yazık.

  0|2
  0|0
  • Beyin herkeste vardır. Ama herkes aklını kullanamaz. Bu detayı atlamışsın.
   Türkiye'de 181 bin çocuk gelin var bu yapılan araştırmalar. Cinsel rüşt yaşının 18 olması çocuk gelinlerin olmadığını göstermez.
   www.milliyet.com.tr/.../
   Dünyada en çok tecavüz olaylarından biri de Suudi Arabistan ve güney Afrika ülkelerinde bunu da araştır.
   www.sabah.com.tr/.../sok-eden-tecuvuz-raporu
   Vikipedi gibi defalarca hata yapmış ezik bir ansiklopediden değil, uluslararası araştırma raporlarından yararlanmayı öğren.
   Bu arada görüşün kışkırtma içeriyor, kaldırılacak.

  • Arkadaşı engellediğin için senin gibi birine cevap vermek istemesemde ben cevap vereyim ;
   Bu arkadaş çocuk gelin olmadığını göstermez nerde dedi? Kafandan kurmadan cevabını yazsan daha iyi olurmuş. Çocuk istismarı sadece türkiyede oluyor sandığın çok açık. Heralde "Cinsel rüşt yaşının 18 olması çocuk gelinlerin olmadığını göstermez." diyorsun.
   Cinsel rüst yaşının 13 olduğu bir ülke zaten yasal olarak çocuk yaşta cinsel ilişkiyi kabul ediyor demektir (ispanya). Buda avrupa ülkelerinde vardır. Görsel görebilirsin.
   "Vikipedi gibi defalarca hata yapmış ezik bir ansiklopedi" demek senin bilmeden konustuğunu gösterir çünkü vikipedideki bir çok bilgi kaynak gösterilerek kullanılır , bu kaynaklarda senin dediğin gibi uluslarası araştırmalar gösterir başka birşeyi değil. Attığım görselde detaylı kaynaklara ulaşabilirsin ki bunlarda senin dediğin uluslararası araştırmalara ve ülkelerin kanunlarına dayanıyor. Yani uydurma kanunlar yoktur. Kışkırtma içerende asıl senin bencen.

 • Aynen katılıyorum. Hala mı aynı sanıyorsun? Evet ikinci evliliğimi yapmak için eş arayışına çıktım. İster inan ister inanma benim diyeninizin bile kafasında tek bir şey vardı. Para para para. Ne aşka ne sevgiye ne sadakate ne de samimiyete ciddiyete raslamadım büyük çoğunluğunuzda. Adeta size olan zaaflarımızı kullanıyor, aşk vadederek üç maymunu oynatıyorsunuz. Artık her şeye razısınız bu gün tanıştığın yarın para diyor seks diyor. Hani tanımak, sevmek, güvenmek, aşk olmalıdı? Ama nerde? Ye iç gez toz nerde akşam orada sabah, sevişiriz sabahlara kadar sabah olunca sen yoluna ben yolunma hayatlar istiyorsunuz artık. Evet kadın çok değişti ve buradaki cinselliğin ve sapkınlığın yüzde 70-80 i siz kadınlardan gelen sorularla ortada zaten. Nerede ise bu gün tanıştığını yarın si... mez sen sende adam mısın diyenleriniz hiçte az değil yani. Evet özgürlük ama aşk yoksa ne anlamı var...

  0|0
  0|0
 • Yinede emeğe saygı diyeyim :)

  1|0
  0|0
 • evlilik dediğin her manada erkekler kadının birbirine ait olduğunun topluma bildirmesidir. Genel evden çıkmayan birine sorsanız ben müslümanım ayağı yapar ve bakire kadınla evlenmek istediğini söyler. Bu da yalnış. Bence erkeğinde kadınında evleninceye kadar beklemesi gerek. Ama şöyle birşey var eskiden ergenliğe girdiği zaman erkeği de kızı da evlendiriyorlarmış ki cinsel ihtiyaçlarını karşılıyorlarmış. Günümüzde okul bitecek, iş bulcam, biraz para biriktiricem derken yaş oluyo 30. O yüzden sen haklı durumdasın (o yaşa kadar beklemez çoğu kişi). Ama benim görüşüm ne olursa olsun, eğer tüm hayatını bir kadına (tabi siz de erkeğe) adayacaksam beni o yaşına kadar beklemiş olmasını isterim.

  1|0
  0|0
 • eline sağlık beğendim. Bir ahlak bekçiside aşağıda görüş yazmış bide vucut resmi koymuş bu arkadaş değilmiydi eskiden kızların göğüslerini merak eden penisim şöyle böyle diyen şimdi gelmiş ahlak bekçisimi olmuş şekil a :D

  3|1
  0|0
 • Çoğu kısmına katılıyorum. Ahlak bekçileri genelde tek tiptir zaten ağızlarına pelesenk olmuş cümleleri vardır hepsi tartışırken birbirinden kopya çeker adeta. Ben de bu sitede birkaç tane ahlak bekçisi abimiz (!) ile tartıştım bir tanesi şey demişti ""kadınlar spor salonlarına gidiyor fiziklerini güzelleştiriyor sonra taciz tecavüzler artıyor"". Demek ki kendi kafasında da böyle düşünceler var ki herkesi de kendi gibi zannediyor. Ülkemiz iyidir güzeldir yabancı ülkelere asla özenmem ama insanının çoğundan bir cacık olmaz.

  1|0
  0|0
 • Eline sağlık :)

  2|0
  0|0
 • Ne din konusunda, ne de toplum yapısı konusunda yeterince bilgi yahut araştırmanız olduğunu düşünmüyorum. Yaptığınız sadece kaba bir dille ve alaka dışı örneklerle garip bir genellemedir. Zira bahsettiğiniz evlilikler Türkiye'nin çok kısıtlı bir kısmında (bölge ismi verip yanlış anlaşılmak yahut hedef göstermek istemiyorum) hala geçerlidir ve genel ülke yüzdesine göre de komik bir rakamdır genelleme yapabilmek için. Öte yandan batıya olan hayranlığı insanların hep yanılgılar doğurur; bugün için bahsedilen suç oranları araştırıp baksaydınız Amerika'da çok yüksek rakamlardadır, ki bence bu kadar özenti duyulması kaliteli bir manüpülasyonun sonucu olup, duyanlar için son derece üzücüdür de. Ama emin olun hiçbir şey yaşadığımız toplumu küçük görüp yaşanılır düşünmemiz ve her fırsatta aşağılamamız kadar üzücü olamaz...

  0|0
  0|0
 • Günümüzde 18 yaş altı evlendirilenlerin sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
  Bunu sayı olarak gidipte amerikadaki nüfusunun neredeyse yarısının en geç 15-16 yaşlarında cinsel ilişki yaşamalarıyla karşılaştırabilirmisin?
  Sabah kendini bilmezin birinin saçma sapan cümleler kurduğunu söylemişsin hemen ardındanda "yani bu ülkenin erkekleri böyle düşünüyor" demişsin. Ben bu kadar basit ve çocukça bir genelleme görmedim. Bir kişinin sana dediklerini tüm erkeklerin üzerine yıkmışsın ya bravo. Ayrıca sürekli aynı konuyu yazıp duruyorsun, aynı şeyleri anlatıp duruyorsun. Bu şartlarda sana editörlük verenleride 'TEBRİK ETMEK LAZIM.'

  1|1
  0|0
  • Ben karşılaştırmıyorum. Dinciler karşılaştırıyor.
   KızlarSoruyor adminlerine de işini öğretme. Site sahibi ya da bu konuda profesyonel olan kişi sen değilsin. İstediğim zaman istediğim yazıyı yazarım davranışlarım beni ilgilendirir. Buna sen karışamazsın. Bu ülkede özgürlük var. Genellemeyi üzerine alınmışsın lafım dokunmuşsun gerekli yere ulaşmış. Buna sevindim.

 • Dobraa sözlerin kobraa zehri gibi acı ve keskinnn :DDD

  4|0
  0|0
 • selcuklu mimari eserlerinin uzerindeki el sanatlarina bani denir... selcuklulu turkmen kadinlar yapmistir 900 yl once... dunyadaki ilk kadin orgutu baciyani rum adi verilir ahi kadinlar sosyokulturel ve sosyoekonomik acidan ve anadoluda kurulmustur... anadolu demesinin nedeni gercekten kadinlarin degerli olusundandir... o cocuk istismarcilari... cocuk tecavüzcüleri... erken yasta evlendirilen kadinlar gayriturklerdir... hala doguda asiret dugunlerine bakabilirsiniz.. turk milleti diye adlandirip asaladiginiz kesim tc vatandasligindan dolayi turk sandidiginiz turkiyedeki ortadogulu kokenli insanlardir... turkler tarih boyunca hem yonetimde.. hem sanatta... hatta askeri alanda yer vermistir.. ayrlmaz bir parca olarak gormustur... burda milleyetcilik ya da panturkistlik yapmiyorum zaten tc vatandasida degilim.. lakin sizin bu asalamalarinizi gidip dogunuzdak feodal tiplere soyleyin...

  2|0
  0|0
  • Afyon! da çocuk gelin dolu, Konya aynı şekilde. Sadece doğuya özgü değil. Yoğunluk orada.
   Ülkenin her yerinde çocuk istismarcılığı var.
   Türk değillerse ispatla madem.

 • Erkekler Devam
  62

Kızlar Ne Diyor 77

 • Bu tarz yazıları bende yazıyorum şimdi kendim yazarken olduğu gibi senin yazını okurken de midem bulandı.

  Düşünsene bizim yazısından iğrendiğimiz zihniyeti, uygulamaları fiilen yapan, bundan gocunmayan 'insan'larla aynı ortamlara girmek zorunda kalıyoruz... Bir kez daha kusasım geldi...

  Harika yazın için teşekkürler.

  9|2
  0|1
 • Her kadınla birlikte olmak istiyorum, fakat evleneceğim kadın bakire olmalı.
  Yolda gördüğüm kadınlara laf atmayı, rahatsız etmeyi ve cinsel tacizde bulunmayı çok severim, fakat biri anama bacıma laf atarsa namus muhabbetine kan akıtırım. Yabancı uyruklu her kadın Türkiye'ye seks amacı ile geldiği için onlara tecavüz etme hakkım var, ancak biz başka bir ülkedeyken rahatsız eden olursa, bu onların Türk düşmanlığını gösterir.

  -Merhaba. Bunları söyleyen kişi Türkiye'de yaşayan erkeklerin büyük bir kısmını temsil ediyor. Bu kişi ezilmek için doğmuş.
  Bu kişi aptal*.
  Bunun gibi olmayın.

  8|2
  0|1
 • Katılmadığım yerler olsa da, genel anlamda tüm yazdıkların ile hem fikirim.
  Ananem geçenlerde halasinin kızı için, "O çok çekti. 16 yaşında zorla evlendirildi. 5 kişi yaşıyorlardı durumları yoktu, babası da 'sofradan bir tabak eksilsin' diye onu evlendirdi." dedi. Bir anda başımın döndüğünü hissettim.
  Veya, 2 ay önce 2 farklı ihanet vakası yaşandı. Birinde aldatan taraf kadın iken, diğerinde erkekti. Kadın için binlerce kötü söz, ağır ithamlarda bulunuldu. 2 çocuğuna bakmamis başka erkeğe gitmiş dendi. Bu konuda belki haksız değiller ona hiçbir şey demiyorum. Ama diğer olayda aldatan kişi erkekti. Onun için ise "İşte erkek, bazen gözü dışarı kayabiliyor. Kadının susup sabretmesi lazım, adam ne olsa geri döner." dediler. Ne denli sinirlendigimi ve tepkimi gösterdiğimi hâlâ net bir şekilde hatırlıyorum.
  Son olarak; açılmak ile tecavüz oranı artsaydi, Avrupa Ülkeleri'nde sürekli yaşanır, Arabistan'da ise hiç yaşanmazdı. Ama maalesef bizim toplumumuzda birkaç kesimde bu iğrenç mantık var. Dekolte veya dar giyinirsen, gece dışarıya çıkman gerekirse, tecavüze uğrayabilirsin. Sonra bir daha yakınmaya hakkın yok.
  Ellerine sağlık.

  3|0
  0|0
 • Eline sağlık canım yukarıdaki yazdığın her'şeye katılıyorum.

  7|0
  0|0
 • Benceyi çok severek okudum.
  Her kelimesine de katılıyorum..

  Fakat benceyi "beğenenlerin" çoğunluğunun kadın olması , 1 erkeğin sadece beğeni atması toplumumuzdaki erkeklerin zeka düzeyini gösteriyor..

  Şu sözlere katılmayan erkeklerle , sevişmez evlenmez sevgili olmazsak nesilleri tükenmiş olur. Biz kadınlar bilinçli olmalıyız :) ben şahsım adıma düşen elemeyi yapıyorum. Söz sizlerde hemcinslerim :))

  Nickinin hakkını veriyorsun dobra kadın :)

  2|0
  0|0
  • Bu arada bekaretle ilgili okuduğun kitabın ismini merak ettim? Rica etsem yazar ve kitap ismini öğrenebilirmiyim :)? Okumak isterim

  • Hepsini Göster
  • Katılıorum.

   Zaten eğitim , mümkün değil.
   Çünkü kastettiğim eğitim, aile içi eğitim..
   O da zaten max 7 yaşa kadar oluyor biliyorsunuz. Sonrası için geç kalınmış oluyor.

   Ataerkil sistemi değiştirmek gene bizim elimizde. Evlatları yetiştirmekte ve buna uygun erkek seçimindeki dikkatli olmalıyız.

   Bu arada , kitap adı için de teşekkürler :))

  • Rica ederim.

 • Kız kendi düşüncelerini ve rahatsız olduğu durumu ele alan bir bence yazmış çoğu saçma sapan alakasız alakasız yorumlarda bulunmuş, illa eleştirecek bir şey mi arıyorsunuz şaşırtıcı. Bir tarafından uydurmamış bunlar olan şeyler neyine boş boş konuşuyorsuz ki. Bu benceye yapılan yorumlar bile ne halde olduğunun kanıtı. Gelmiş Türk ırkı falan yazmış, zaten biz Hintliydik a q. Allah kimseyi sabit fikirli, boş konuşan, kendi fikrini kabul ettirmeye çalışan insanlarla sınamasın, benceyi ben yazmamama rağmen sinirlendim.
  Yazdıklarının çoğuna katılıyorum, emeğine sağlık ✌

  3|0
  0|1
  • Teşekkürler. Ne yapayım yani? Ülkenin sosyolojisinden kendimce bahsettim. Ne yazacaktım. Her 'bencemde' bazı insanlar diye belirttiğim halde taşlandım. Zaten bu geneli temsil ediyor, kalkıp savaşlar vs çok yersiz yorumlar yapanlar oluyor bazen. Destek vermene sevindim. :)

  • Biride öyle olmayanları neden suçluyorsunuz diye destan yazmış, sen öyle değilsen bu kadar yırtınmana gerek yok arkadaşım, bu 'bence' o zihniyette olanlara karşı yazılmış. Benceye onay vermeleri için hergün tecavüz ya da 14-15 yaşlarındaki küçük kızların zorla evlendirilmesinin haberlerini görmek gerekmiyor ve senin görmemen bu olayların yaşanılmadığını göstermez neyse sinirleniyorum yorumları görünce, rica ederim canım 😘

 • Bunları harbi sen mi yazıyon bir yerden bir bakıp yazıyon 😱😱

  Döktürmüşsün gene 👏👏👏👏

  Konuşmak, yazmak da büyük yetenek isteyen şeyler. Kıskanıyorum :)

  3|0
  0|0
  • Ben yazıyorum. Ama şu aralar bir kitap okuyordum bekaret ile ilgili. Etkisi olmuştur.

  • Hepsini Göster
  • Bekaret ile ilgili bir 'bence' yazacaktım da vaktim olmadı. Özetlersem sana. Ben hiç bekarete önem vermedim. Yani aşık olduğum bir erkekle evlenmeden de ilişkiye girecek zihniyete sahiptim. Halende değişen bir şey yok. İnsanlık bu, sevgilinden ayrılırsın, evlenemezsin vs. Sonuçta evlenince de ilişki baki kalmıyor.
   Ama erkekler kendi kazdığı kuyuya düşüyor. Büyük bir gerçek var. Erkekler kadınların cinsel gücünden ve yetersiz kalmaktan büyük ölçüde korkuyor. Bunun nedeni de ataerkil düzenin erkeğe yüklediği görev ve tanım.
   Kadınların sünnet olması, klitorisinin alınması ve daha az zevk alıp kocasına sadık kalması için çabalanması bile bunun en büyük kanıtıdır bence.
   Erkeklerin bakire kadın istemesi de yine, partnerinin eski sevgilileri ile (erkekler) ile kıyaslanmamak. Büyük kaygı duyuyorlar bundan.
   Kadını tek eşliliğe mahkum edip erkekler hormonlarını bahane ederek kadınları aldatıyor hatta birden fazla kadın alıyor.
   Ben tek eşlilikten yanayım bu arada.

  • Erkeğin birden fazla eş alması bile kadına yetemeyeceğini bildiği halde güç gösterisi yapıp kadın sayısı ile kendini tatmin etmek.
   Kadınlarında cinsel içgüdüleri olduğunu kabul edemeyen erkekler bakire kadın arayışına giriyor ve kadınlara da aslında güvenmiyor.
   Uydurdukları bir takım yalanlara inanıp deneyimsizce yaşadıkları cinsel hayat sonrası aşırı pişmanlık duyuyor.

 • Şu Türk Dil Kurumunun saçma sapan açıklamalarını gördükçe dayanamıyorum. Emeğine sağlık, mükemmel olmuş.

  2|0
  0|0
 • Türk erkeklerinin %50'si sapkındır, bunu yaşanan olaylar yapılanlar ve burada da seks deyince gördüğümüz destan yazan pislikler belli ediyor. Teşekkürler...

  1|0
  0|0
 • sadece amerikada degil ki cogu avrupa ulkelerinde kizlar 15 yasinda seks yapmaya basliyor ama turkiye modern falan filanim diye geciniyor ama birak seks yapmayi bir kizin eli bile tutulmus olsa bu namusunun kirlenmis oldugunu gosterir herkes kirlenmis gozuyle bakar. bugun bir soruya gorus paylastim:kactane sevgiliz oldu ben de 15-16 tane yazdim (turkiyede yasamiyorum) vay anam beni bacım ila ettiler sanki bunlarin hepsiyle yattim falan zannediyordu soruyu soran yani cok zor birsey turkiyede kadin olmak ve normal bir sekilde yasamak hatta imkansiz. erkekler konusuna deyinmiycem bile...

  1|1
  0|0
 • O ABD de 15 yaşında kızlar seks yapıyor olgusunu dayatıp kendilerini haklı çıkarmaya çalışan zihniyete sormalı acaba ABD de dakikada kaç kadın tecavüze uğruyormuş. tecavüzü farz şeklinde nitelendiren mahlukatlarla aynı havayı bile solumak mide bulandırıcı. tecavüzü kıyafete bağlayan bağnazlar içinde sizin için hadım farz demek geliyor içimden.

  1|2
  0|0
 • Bundan daha güzel bir yazı okumadım daha önce.

  2|0
  0|1
 • Türk kültüründe böyle şeyler yoktur aslında. Bunların hepsi Araplaşmanın cahilleşmenin bir sonucu. Türk milleti özüne dönerse bunların hiçbiri yaşanmaz

  1|1
  0|1
 • Çok iyi yazmışsın gerçekten, iğreniyorum artık bunlardan ve pislik zihniyetlerinden

  2|1
  0|0
 • karşıdaki erkeğin ahlak yoksunluğu yüzünden kadınlar kendine çeki düzen vermek zorunda kalıyor hep , ama şunu da söyleyim bu düşünceyi benimseyenler ya Türklüğü kabul etmiyor ya Türkiye'nin Türkiye olmasını sağlayan Atatürk'e düşman, Türk milletinin adı bunlar gibiler yüzünden böyle anılıyorsa gerçekten çok yazık... güzel bence olmş emeğine sağlık.

  1|0
  0|0
 • o kadar ahlaklı bir ülkeyizki çıplak heykeller ahlakımızı bozuyor (!) geri kafalı insanlar görünce sinir oluyorum ya! harika bir bence olmuş! bende bu konuda bir bence yazacaktım ama sen yazmışsın zaten, gerek kalmadı :)

  3|0
  0|0
 • çok güzel yazmışsın. beğenmeyen empati yoksunu yobazlara da bir şey diyemiyorum. bir insanın sadece cinsiyeti erkek diye kendinde bir kadını kısıtlama yetkisi bulmasını aklım almıyor. gizli bir örgüt kurup kadın düşmanı erkekleri yakarak öldürmek gibi düşüncelerim var.

  1|0
  0|0
 • Cinselliği evliliğe bağlamak kadar saçma bir şey yok. Ellerine sağlık, mutlaka sana burda da laf söyleyen olacaktır. Umursama.

  2|0
  0|0
 • Dobruşko Seni sevmem bilirsin ama Çok güzel bence olmaz aklı Çükünd erkekler nasılda çemkirmiş hemen

  1|1
  0|0
 • sen kimseyi aldırma buarda boş muhabbet yapmak o kadar kolay ki. kendi ailelerinden birinin başına gelse bakmak zorunda değildi derlerdi. ama kendileri bakınca açık giyinmesydi derler. çok güzel bir yazı olmuş devamını beklerim. Ataerkil konusuna değinmen de gayet güzel olmuş ama ataerkil konusunu biraz daha geniş tutsaymışsın bir kaç örnekle falan.
  güzel bir benceyi.

  2|0
  0|0
 • Kızlar Devam
  57
Yükleniyor...