Türk ve Ermeni Zeka Kırımı!

Türk ve Ermeni Zeka Kırımı!

Elimizde ülkelerimizin bayrakları, dilimizde Avrupa’nın şarkıları…

Birilerin bizim yani bu ülkede yaşayan tüm insanların zekası ile alay ettiğini anlamak lazım.
Türkler soykırım yapmış, Ermenilere karşı katliam yapmış.
Ermeniler ise bu vatana, millete ihanet edip Türklere karşı katliamlar yapmış.
Bunun derdi ise sayısız soykırım ve sömürgecilik yapan Avrupa Devletlerini sarmış.

Elbette Türklerde, Ermenilerde hatalar yaptı ve hiç yaşanmamış olmasını isteyeceğimiz olaylar yaşandı. Birçok Ermeni, Türk, Kürt, Arap birbirleri tarafından öldürüldü ancak sanmayın ki Avrupa Devletlerinin derdi ölen Türkler, Ermeniler, Kürtler, Araplar…

Sanırsın ki Osmanlının enerji kaynakları için parçalanmasını öngören dünya savaşını ve bu savaşta Türk, Ermeni, Rum, Kürt, Arap hepsinin birbirine karşı düşman olmasını sağlayan Avrupa Devletleri değildir.

Ölen bir Ermeni ile Avrupalının ne gönül ne kültür bağı vardır. Ermeni ile Türkün bağları ise bin yıllıktır.

Avrupa’nın utanmazca “aaa nasıl böyle şeyler yaşanır” yaklaşımı ne kadar alçakça ise bir Türk ve Ermeni tarafından “soykırım yaptınız”, “Hak ettiniz, öldürdük” söylemleri de o kadar ahmakçadır.

Bin yıllık bağlar ile birbirine bağlı Türk, Ermeni, Kürt, Arap birliktelikleri birbirine yakın dönemlerde kesiliyor ve kesilmekle de kalmayıp öfkeli bir düşmanlığa dönüşüyor.

Dünya savaşının çıkma nedenlerinin başında gelen enerji kaynaklarının güvenliği için gerekli bulunan bu ayrıştırma Avrupa Devletleri tarafından başarılı şekilde tamamlandı, oynanan oyunu göremeyip hala birbirine öfke ile düşmanlık yapan bizler tarafından neden birbirimize düşman edildiğimiz idrak edilemedi.

Kim tüm azınlıklara silah yardımı yaptı?
Yanınızdayız, Arkanızdayız diye fısıldadı?
Avrupa Devletleri.

Azınlıklar ayaklanınca alınacak tedbirler kim tarafından bizim kulağımıza fısıldandı?
Avrupa Devletleri.

Şimdi bizi suçlu çıkartan kim?
Avrupa Devletleri.

Bir kişide çıkıp bin yıldır birlikte sorunsuz yaşarken büyük sorunlarımız yokken Avrupa Devletleri ile savaşmaya başladığımızda neden bin yıldır birlikte yaşayan Türk, Ermeni, Kürt, Arap birbirine karşı böyle nefret dolu düşman oldu demez mi?

Avrupa Devletlerinin uygun görmesi neticesinde düşman olan,

Avrupa Devletlerinin verdiği silah ve akıllarla birbirini öldüren,
Avrupa Devletlerinin çıkarları için kanı ve gözyaşı akan insanlar olarak hangimizin haklı olduğunu yine Avrupa Devletlerine soran insanlarız.

Soykırımı bilmem ama Türküyle, Ermeni’siyle, Kürdiyle, Arap’ıyla hepimizin gönül ve zihin kırımımızı yapan Avrupa’dır. Birilerinin kalkıp “SENİNLE SAVAŞANA KADAR BİZ DÜŞMAN DEĞİL BİN YILLIK DOSTTUK.” Diye haykırması lazım.

Ermeniler, Türklere karşı düşmanlığı sürdürdükçe…
Türkler, Ermenilere karşı düşmanlığı sürdürdükçe…
Avrupa’nın planları tıkır tıkır işliyor demektir.
Milliyetçilik adı altında yapılan bu Avrupa hizmetkarlığından istifa edin.

Yazının amacı Türkler hakkıdır, Ermeniler haklıdır gibi bir tespitte bulunmak değildir, o farklı bir konudur.

Kim haklı olursa olsun Türk ile Ermeni’yi birbirine kırdırtan Avrupa Devletlerinin arasına girmek için koşturan bizlerin ve Avrupa Devletlerinden medet uman Ermenilerin yaşadığı akıl kırımı yaşadıklarını yazmak istedim.


Sahte milliyetçilik yapmaya devam edeceksen ufak bir çocuğun eline taş verip git şu adamın kafasına at diyen Avrupa’ya karşı yapacaksın o milliyetçiliği, eline taş tutuşturulmuş çocuğa değil.

Ermenilerde düşmanlık yapacaksa bin yıldır dostluğunu sunan Türklere karşı değil, kulaklarına fısıldayan ve Türklere karşı silahlandıran Avrupa devletlerine karşı yapacak o düşmanlığı.

Adamlar horoz dövüştürür gibi bir kafese atmışlar, biz kalkmış vay sen beni nasıl gagaladın ben seni nasıl gagaladım diye kavga ediyoruz.


Ulan bizim ne işimiz var bu kafeste, bizi kim dövüştürüyor?
Bu süren kavga vay sen benim gözümü gagaladın, vay sende benim kafamı gagaladın.
Kafesten çıkıp bizi dövüştürenlere karşısına geçip hesap sormak ölen tüm Türk ve Ermenilerin ruhunu rahatlatır.

Anıt dikmeyle, Büyükelçi çağırmakla bu hesap kapanmaz!

Bu yazı kamunun vicdan ve akıl sahibi oyuna yazılmıştır.


2|0
22

En İyi Kız Görüşü

 • Yazını beğenerek okudum.
  Her şeyden önce bir sağduyunun sesi.

  Ancak ben de bir kaç küçük katkıda bulunmak isterim:
  Bu ermeni soykırımı meselesinin bir safsata olduğu, koca bir yalan ve uydurma olduğunu bunu savunanlar bile biliyor. Peki o zaman amaç ne?
  Amaç dünya kamuoyunun zihninde "Türkler geçmişte soykırımı yapmışlardı" şeklinde bir algısal hafıza yaratmak.
  Eğer ilerde Türkiye'de bir iç çatışma çıkarmayı başarabilirlerse, bu iddianın gerisine sığınıp Türkiye'ye Barış Gücü vs adı altında yabancı asker sokup, işgal edebilmek.
  Bu birincil amaçları.
  Tabi ikincil ve üçüncül kazanımları da değerlendirmekten geri kalmıyorlar.
  Son Almanya meselesi de buna bir örnek. Daha önce ABD de, Fransa'da İsviçre'de yaptıklarını şimdi de Almanya'da yapıyorlar.
  Her 3-5 senede bir bir ülkeyi merkez seçip orada yoğunlaşıyorlar. En son Almanya seçildi. Böylece konuyu sürekli sıcak tutuyorlar. Hitler'in propoganda bakanı Göbels'in tekniği: "Bir şeyi sürekli tekrar edersen, bir süre sonra herkese doğru gibi gelmeye başlar". Yani amaç bu pilavı sürekli ısıtıp ısıtıp piyasaya sürmek. Ve insanlara da zamanla doğru gibi gelmeye başlayacak. Düşünsene Alman parlementosunda 11 Türk asıllı milletvekili bile lehte oy verdi. Demek ki Göbbels'in tekniği işe yarıyormuş.
  Üçüncü derecedeki faydalardan biri de Türkiye'nin enerjisini boşa harcatmak ve toplumun moral ve motivasyonunu kırmak, sahte bir düşman yaratmak. Bir nevi Ermenileri "yel değirmenleri" haline getirip, Türkleri'de Don Kişot şapşallığına düşürmek.

  DOSTLAR asla Don Kişot durumuna düşmeyelim. Yel değirmenleriyle savaşmak yerine gerçek dost ve düşmanlarımızı görelim.
  BATI denilen medeni görünümlü vahşilerin oyununa gelmeyelim.
  Ermeni dostumuzdur, hatta kardeşimizdir. Ruslar amca çocuklarımız, İranlılar ile kültür ve tarih bağımız var. Irak ve Suriye halkları zaten öz be öz kardeşlerimiz. Gürcüler desen öyle.
  O halde?
  O halde bu BATI çakallığının algı yönetimine kapılmamak Milliyetçiliğin birinci ülküsü olmalıdır

  1|1
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • Güzel yazı eline sağlık. Ülkemde bizimle omuz omuza yüz yıllardır yaşayan ermenilere asla sözüm yok, bu ülkede çok Emekleri var. Ama çok gaza gelip düşmanlık ettiler bir avuç zengin Ermeni öyle akıllıca rüzgarı arkasına alıyorki..
  Bizim üzerimizdeki ölü toprağına şaşırıyorum 3 milyon Türkten bir milyonu orada bulunup ses çıkarmadı biz Ermeni diyasborasının kullandığı yollark neden kullanamıyoruz neden birlik olamıyoruz anlayamıyorum.
  https://m.youtube.com/watch?v=9qU4dyBQFg0https://m.youtube.com/watch?v=yzyRWBjn3fchttps://m.youtube.com/watch?v=Tg4UmTJjGJE
  Yolumuz hep başkalarının elinde takmasak önemli olmazlar, o kadar sıcak tutuldu ki "hepsiciğimiz ermeniyiz" diyen bir kısım genliğimiz bile türedi

  0|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

 • Kesinlikle katılıyorum

  0|0
  0|0

Erkekler Ne Diyor 1

 • Beğendim eline sağlık..

  0|0
  0|0
Yükleniyor...