Bekar Evi Bir Başkaydı

Merhabalar

Bugünkü Bencemin konusu bekar evi ve bekar evi düzeni.

2 Yıl öncesine kadar bende bekar evinde takılanlardan biriydim :) Aynı evi 4-5 kişi paylaşıyorduk, odalara giren çıkan belli değildi, lavaboda, duşta kuyruklar oluşuyordu.

Bekar Evi Bir Başkaydı.

Menüyü makarna başı çekmek şartı ile, menemen, mercimek vs. oluştururdu. Odaları bazen 2 bazen de 3 kişi paylaşır, yataklar uzun metrajlı film çekerdi :)

Evin halıları kirden renk değiştirir, her mevsim halının rengi bir ton daha değişirdi hatta bazen misafirliğe gelen arkadaşlar bu halı ne zaman geldi rengi diğerine göre daha koyuymuş derlerdi : )) Lavabo ve klozetin rengi hiç beyaz olmazdı hep krem tonlarında olurdu. Mutfakta köşeye konuşlanan ocak üzerine dökülen yemek artıklarından dolayı tarihi eser görüntüsü verirdi.

Elbise dolapları savaştan çıkmış gibi hangi elbisenin kime ait olduğu belli olmazdı : )

Ödevler hep son gün el birliğiyle yapılırdı. Projeler 5-6 kişinin elinden geçerdi. : )

Faturalar ve kira hep birikir, elektrikler ve sular sık sık kesilirdi. Kısacası bekar evi kaba düzeni, kirli ortamı ve kalabalık olguysa güzel bir bütündü. Hayatımıza renk katan bir farklılıktı. :)

Bekar evini mutlaka deneyiniz

- DouglasCosta - KizlarSoruyor.com

2016


1|0
22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

  • Bu "bekar evi" meselesini daha lisede yaşadım ama sizin ki nasıl bir ev? Ya da şöyle sorayım, oranın ev olduğuna emin misiniz? 1 ve 3. fotoğraf fazlasıyla şüpheye düşürüyor.

    1|1
    0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;