2008 Yılından 2016 Yılına Futbol ve Arkadaşlıklar

Neler değişti hayatımızda 8 yılda.Dün gibi aslında mucizelere tanık olduğumuz o maçlar.

Ne kadar da futbola doymuştuk. Her golde sarıldığımız arkadaşlar sevincimizi paylaştığımız dostlar.8 yıl öncesine gidelim hanginiz hatırlıyor o günü. Arda turanın attığı golde yanındaki arkadaşını. Nihatın çılgınlar gibi sevindirdiği o anları..

8 yılda kaç arkadaşımız değişti peki, kaç tanesi şu an yanımızda..Hangimiz gol olduğunda telefona sarıldı o dönemde kimse o zamanlar samimiyet vardı kardeşim, teknoloji esir almamıştı bizi daha.2016 Kupalarında her pozisyonda sanaldan paylaşımlar yapılacak, kim maçı izleyecek heyecan dolu yüreklerle....


2008'deki arkadaşlarım nerede peki?

Bu yaz maçları iple çekiyorum ama içimde bir huzursuzluk var. 2008'Deki o samimiyet gerçekten yok.Çocuktuk belki o dönemler çok heyecanlıydık.Televizyonu evden komşuya taşıdığım anlar gelirdi aklıma bir başka arkadaşım anten bulurdu çatıya bir kablo çekerdik sırf bir arada o maçı izlemek için. Samimiyetin zirvesindeydik, Goooll olduğunu sokakta izlemeyenler bizim bağırma seslerimizle Türkiye'nin gol attığını anlardı...

Peki bu sene hem arkadaşlıktan yana hemde futboldan yana yeni bir heyecanlar yaşıyabilecekmiyiz?

2008 yılından 2016 yılına Futbol ve arkadaşlıklar

Arda Turan kaldı tek kadrodan peki arkadaşlarımızdan kaç kişi kaldı ...

Sabahları uyuyamaz, akşamları yatamazdık aklımızda hep bir milli maç.Futbol bahanesiydi bizim için sohbet ve ortam bizim en büyük eğlencemizdi. Futbol şehrinin göbeğinde olmamızda bizim bu duyguda coşmamıza çok büyük neden olurdu aslında. Tribünlerde geçti ömrümüz halende geçiyor.

Ben özledim eski arkadaşlarımı bu sene hiç biri yok yanımda, yarım bırakıp gidenler oldu. Bu maçlar başladığında 2008'Deki samimiyeti gerçekten özleyeceğim..

2008'deki samimiyeti sakın unutmayın. O zamanlardaki arkadaşlarınız hala yanınızda ise onların değerini bilin arayın, haberleşin ve tekrar toplanın. İnsan özlediklerini geri getirme şansı olsada, bazen hayat sana dur diyor. Umarım 2008'Deki gibi kıra kıra parçalaya parçalaya bela oluruz bütün takımlara..

Başarılar Türkiyem herşey değişsede hayat izlemeyi ve o heyecanı yaşamayı herkes hakediyor. Ailemiz bizlerle en büyük mutlulukta budur zaten..

İnanç ve sevgi yürekten samimi olursa siz iyi biri olursunuz ...

Teşekkür ederim..


1|0
13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

 • Bu ülkede
  bir kulup başkanı yenilgiyi hazmedemeyip karşı takım oyuncusuna kazma diyor ne arkadaşlığı

  0|1
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

 • Haroka olms

  0|1
  0|0
 • Eline sağlık.

  0|1
  0|0
Yükleniyor...