Hayata Farklı Bakmanızı Sağlayacak 4 Kısa Film

Daha önceden izleyip de çok etkilendiğim bazı kısa filmleri sizinle paylaşmak istiyorum.

Umarım hayatınıza olumlu bir etkisi olur...

Ne dilediğinize dikkat edin!

Ayakkabısı yırtık elbiseleri çok eski olan bir çocuk içinde bulunduğu durumdan çok üzüntü duymaktadır. Aynı zaman diliminde parkta oturan ve kendisine çok benzeyen birini görür. Bankta oturan çocuk zengindir ve halinden memnun görünmektedir. 'Her şeye rağmen' Ama fakir olan çocuk hayatından şikayetçidir ve onun yerinde olmak ister. Dileği gerçekleşir ama artık pişmanlığı fayda etmez. Buyrun izleyin...

Şikayet ettiğiniz yaşam, belkide başkasının hayalidir. -Tolstoy

2+2=5

Dayatmacı, düşündürmeye karşı ve söylenilen sözlerin sorgulanmaması gerektiğini savunan eğitim sistemini eleştiren bir kısa film... Öte yandan yanlış olan düşünceye karşı çıkan cesur bir genç. Ölümü göze alacak kadar.

Ülkemize dönüp bir bakın, geri kalmışlığımızın en önemli nedenlerinden biri de düşünmeye sevk etmeyen bir eğitim sistemi değil mi sizce?

Bir dokunuş hayatında neleri değiştirebilir?

Mutlu olmak için paranın gerekli olmadığını anlatan, tüylerinizi diken diken eden bir kısa film... Küçük bir dokunuşla dünyanın en mutlu insanı olma şansına erişebilirsiniz. İnsanın yüzündeki gülümsemenin sebebinin siz olduğunuzu düşünsenize. Sizce de yeterli değil mi bu sebep?

Baba olmak

Bir babanın fedakarlık öyküsü bu kadar kısa ve anlamlı anlatılabilirdi.

Baba Çınar Ağacı gibidir. Meyvesi olmasa bile onun gölgesi yeter...

#Raskølnikøv


7|2
55

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor... ;