Sizin de Anneler Gününüz Kutlu Olsun!

Bu bencem evcil hayvan sahibi, evcil hayvanlarına annelik yapan tüm kadınlar için.

Sizin de anneler gününüz kutlu olsun güzel insanlar!

Sizin de anneler gününüz kutlu olsun!

Size çok ufak benim oğlumun hikayesinden bahsetmek istiyorum. Henüz 15 gün önce arkadaşımın köpeği doğum yaptı, ama bazı sağlık sorunları nedeniyle şu an aramızda yok. (Chubby, seni seviyoruz.) Doğan 3 yavrudan biri de süt ememediği için öldü. Arkadaşım 2 yavruya birden bakamayacağını, birini sahiplendireceğini ama küçücük bebeği tanımadığı birine emanet etmekten çekindiğini söylüyordu. Ben birine bakabileceğimi söyledim. Ve minik oğlum Buddy ailemize katılmış oldu.

Resmini paylaşmak isterdim ama şu an biraz hasta, moral bozmamak için paylaşmıyorum.

Anne sıcaklığına alışmış, sürekli kucak arıyor, zaten günün 20 saatini uyuyarak geçiren tatlış oğlum devamlı kucağımda uyuyor. Süt ısıt, temizle, uyut, çişini kakasını toparla, yedir, tekrar uyut...

Tıpkı bebek bakar gibiyim şu aralar.

O yüzden olsa gerek kendimi anne gibi hissetmeye başladım. Bu yüzden de, benim gibi kedi/köpek bakan, onlara evini açan, annelik yapan; ne kadar yorulsa da, uykusundan olsa da, kızsa da evlatlarına kıyamayan tüm annelerin de anneler günü kutlu olsun!

Reklam gibi olmasın ama, ProPlan çok tatlı bir video hazırlamış. Onu da paylaşmak istedim.

Siz de muhteşem anlarınızı #MuhteşemAnlar ile paylaşabilirsiniz.

Hepinize mutlu günler!


6|0
108

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • Güzel bir bence olmuş. Lakin köpeğine çok üzüldüm asagidaki yorumlardan okuduğum kadarıyla anne sütü eksikliğinden hasta olduğunu gördüm. Pet marketlerden bebek köpekler için özel olarak hazırlanmış köpek sütü tozundan alanı önerebilirim sana umarım faydali olur.

  1|0
  0|0
  • Veterinerin verdiği damlalar var yemeğine ve sütüne onu karıştırıyoruz şimdilik, başta yemiyordu ama düzelmeye başladı. Teşekkürler:)

  • Hepsini Göster
  • Yok normal bildiğimiz bizim içtiğimiz süt değil tabii ki. Onu da veterinerden aldık her gün bir şişe kadar bir şey getiriyor kendisi. Daha önce bu kadar küçük köpek bakmadığım için çok emin söyleyemiyorum ne yiyor ne içiyor, veteriner ne verirse onu veriyorum bende.

  • Muhtemelen veteriner de benim bahsettigim şeyden veriyor. :) neyse hadi bakalım sağlıkla büyüsün inşallah. Iyilestigi zaman bekliyoruz fotoğraflarını ^😍😚

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...