Bu Günün Çocukları Yarının Katilleri

Herkese merhaba,
Öncelikle sadece başlığı okuduysanız yorumlarda bana sövmeye başlayabilirsiniz açıkçası umrumda da değil. Eğer başlığı okuyup bırakmadıysanız okumaya başlayabilirsiniz.

Bu gün sevdiğimiz o tatlı çocuklar;
Bu günün çocukları yarının katilleri

Tanrım korusun fakat bu gün sevdiğimiz o tatlı sevimli çocuklar, bebekler belki bundan 20 sene sonra katil, sapık, hırsız olacak. Bu gün katil ya da genel olarak ad kullanacaksak suçlular da küçükken sevdiğimiz o tatlı çocuklar değil miydi?

Sorumlusu insanlar;

Bana göre bunun sorumlusu insanlar, ebeveynler. Aile çocuğunu düzgün yetiştiremiyor evde şiddet, kavga, gürültü olunca çocuklar da buna özeniyor. Okulda küfür etmiş diye ceza alan çocuğuna vuran anne/baba peki o çocuk o küfrü kimden öğrendi? Şiddeti kimden öğrendi? Aileden öğrenmedi arkadaş ortamından öğrendi diyelim arkadaşı kimden öğrendi?

Bu sorunların önlenmesi için;

Çocuklara sevgi ile yaklaşın,yaptıkları hatalara kızmayın, hoş görün çünkü siz onlara nasıl davranırsanız onlar da size öyle davranacaklar. Çocuğuna makyaj malzemelerini kullandı diye vuran anneyi bile gördüm sadece kınıyorum. Çocuk makyaj yapmaya özene bilir. Bence bir ebeveyn çocuğunun arada oje sürmesine ruj sürmesine izin vermelidir. Çocuk süslememek ister büyüklere özenir bunu hoş görmek gerekir. "Hayır yapamazsın"diyerek çocukların şevkini kırmaya ne gerek var?


2|5
44
_AşkTanrısı_ KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

  • konu yüzeysel olarak anlatılmış ve evet başlığı gördükten sonra dedim ne saçmalamış bu burada diye :D

    0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

  • Süper emegine sağlık

    1|0
    0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...