"Merveler"in Hayatımızdaki Önemi!

Herkesin hayatında bir 'Merve' vardır en yakın arkadaş, kanka, dost olarak adlandırabiliriz Merve'leri. Bu Merve'lerin bir çok ortak özelliği vardır ve hemen, hemen hepsinde mevcuttur.

Merve sizi en zor anınızda güldüren kişidir!

En Yakın Arkadaş 'Merve'lerin' Hayatımızda ki Önemi!

Merve'ler dert ortağıdır hepsinin güldürücü, eğlendirici yanları vardır. En zor zamanlarınız da çıkarsızca yanınızda olurlar, sizi güldürebilmek için ellerinden geleni yaparlar nitekim başarırlarda. Merve'leri sevelim..

Merve'ler sürekli evinde kaldığınız kişidir..

Merve'ler sayesinde sevgilinizle buluşursunuz, sizi kurtaran kişidir Merve. Sürekli ders çalışmaya gittiğiniz, ailenizden izin aldığınız sizin için fedakarlık yapan kişidir. Merve'ler olmasaydı sevgilinizle nasıl buluşacaktınız?

Hoşlandığınız kişiyle aranızı yapan kişidir Merve!

Sizin için bütün sosyal medya hesaplarını bulan, sizin adınıza gidip kız/erkek ile konuşan adam gibi adamdır Merve. Beraber olmanız için sizden çok çabalayan kişidir.

Omuzunda rahatlıkla ağlayabildiğiniz kişidir..

Merve'nin yanında saatlerce ağlayabilirsiniz, hatta oda sizinle birlikte ağlayabilir. Dertlerinize derman olan kişidir Merve. Kavga varsa ilk aradığınız kişidir, sorgusuz sualsiz yanınızda olan yufka yürekli insandır.

Sadece kızların değil erkeklerinde kankasıdır Merve!

Lisede, üniversitede en yakın arkadaştır Merve! Hatta Merve'lerin kızlardan çok erkek kankası vardır. Ortamı şenlendiren kişidir, beraber kız kestiğiniz, pes attığınız kişidir.

Merve'lere sahip çıkalım..

Eğlece amaçlı bir yazıdır!

#LaffAnlamazKız


13|6
3431
LaffAnlamazKız KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

  • Merveler tehlikelidir, kanmayin mervelere :/

    1|0
    0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 30

Kızlar Ne Diyor 33

Yükleniyor...