Dünya'da ve Türkiye'de Kadın Olmayı Geçtim. KS'de Bile Kadın Olmak Zor!

Merhaba arkadaşlar öncelikle başlığı dikkate alarak okuyan erkek üyelerimize teşekkür ederim.

Bu benceyi yazma kararımı bana aldıran,yine benim bir sorum ve bu soruma rağmen bana atılan mesajların sayısında ve sapıklığındaki ''İNANILMAZ'' artış. Sorumun linki burada isterseniz bakabilir yorumları okuyabilirsiniz.

Cinsellik sorularına gizli kullanıcı olarak cevap veren baylar bayanlar genelde kadınlar çoğunlukta neden?

Dünya'da ve Türkiye'de Kadın Olmayı Geçtim. KS'de Bile Kadın Olmak Zor!

Kadınlar ve erkeklerin farklı olduğunu anlatan bir çok kitap okudum. Hiç bir kitapta ''Erkekler doğuştan tacizcidir!'' yazmıyor.

Erkekler doğuştan tacizci değildir.

Ülkemizde işlenen, kadına taciz,tecavüz,şiddet ve cinayetler öyle bir noktaya geldi ki, gazeteleri açtığımızda ya da haber sitelerine girdiğimizde ilk görmemiz gereken haberler siyaset haberleri olması gerekirken, kadına şiddet haberleri oluyor. Bu konuyla ilgili yazılacak ve yazılmış çok fazla şey var, ancak benim konum daha ufak çaplı.

KS'de Kadın Olmak

Cinsellikle gram alakası olmayan bir soruda paylaşsam, cinsel içerikli bir soruya -bu sağlık ya da yaşam olabilir- cevapta versem 5 dakika içinde mesaj kutusuna mesajlar yağıyor. Neden?

Cevabının şu olduğunu düşünüyorum, Erkeklerin aşırı özgüvensizliği ve uçkurlarına sahip olamamaları.

Öncelikle mesaj atanların %90'ının fotoğrarfları orjinal değil. Bunu farketmek için CIA ajanı olmamıza gerek yok beyler.

Bu beylerin KS üyesi olmadığını biliyoruz yani :)

Bir diğer nokta ise şu mesajlarınız''cinsellik konuşalım mı?'', ''Bakire misin?'',''Seks sever misin?'', ''Hangi pozisyonları denedin?'' diye başlayarak hiç bir yere varamazsınız.

Eğer bir kız bu mesajlarınıza cevap veriyorsa trolldür. Yani bir erkekle saatlerce hangi pozisyonları sevdiğinizi konuşmuş olabilirsiniz.

Bir diğer cevap nedeni ise karşınızdaki kız tek değildir ve 15 arkadaşıyla beraber yazdıklarınıza yarıla yarıla gülüyodur. Her türlü rezil oldunuz yani. Şimdi konuya bir de şu gözle bakalım. Karşınızdaki bayan birinin kızı, kız kardeşi, annesi ya da karısı, nişanlısı, sevgilisi olabilir. Hatta bu yakınlıktaki kişiler, akraba ya da kız arkadaşlarınızın ta kendisi bile olabilir.

Yani demem o ki en kötü ihtimalle saatlerce kız kardeşinize yazıyor olabilirsiniz.

Sakın olmaz demeyin, burası sanal alem kimin gerçek kimin yalan olduğunu kimse bilemez. Sonuçta burdaki erkeklerin hepsi Brad Pitt, kızlar Angelina Jolie.

KS üyesi olan hiç bir kız, sizin iğrenç ve taciz dolu mesajlarınıza cevap vermek ya da bu mesajları almamak için mesaj kutusunu kapatmak zorunda değildir.

Bunu neden yazdım? Çünkü cinsellik sorularına ya da her hangi bir konudaki soruya sadece mesaj atılmasın diye gizli kullanıcı olarak cevap vermek zorunda kalan yüzlerce kadın kullanıcı var. Erkeklerin uçkurlarına sahip olamaması yaratılıştan gelme bir bug değil. Bunu anladığınız zaman gerçek Adam'lar olursunuz.

45 yaşındaki hangi ''ADAM'' kızı yaşındaki bir üyeye cinsel mesajlar atabilir? Bu nasıl bir sapkınlık ve sapıklıktır? Bunların açıklaması sadece uçkur değil tabiki. Onlara bu cesareti erkek egemen toplum veriyor.

Sadece kendinizi karşı taraftaki insanın nişanlısı, babası, abisi,kardeşi ya da kocası yerine koyarak düşünmeniz bile size bunu yapmayı engelletebilir.

KS bir p*rno sitesi ya da arkadaş bulup tanışma sitesi değildir. İsterseniz aşağıda vereceğim linkten bu tür sitelere giriş yaparak istediğiniz kadar cinsel sohbet edebilir ve uçkurunuzu çözebilirsiniz.

İyi Sohbetler...

Okuduğunuz için gözlerinize sağlık...


2|3
37

En İyi Erkek Görüşü

 • Selamlar, yazınızı tamamen okudum. Nedense içimden uzun cevap yazmak geldi.

  Öncelikle şunu belirtmem gerekiyor yazınızın bir kaç kısmına katılmıyorum. Taciz tecavüzü konularında katılıyorum tabii ki ama kadına şiddet ve cinayette katılmıyorum. Bu ülkede 10 kişi ölüyorsa bunun 8 i erkektir. Ama haberlere sadece kadınlar çıkıyor. Evli olanlarda ise durum şöyle, CHP milletvekilinin önergesinde evli olanlarda ölenlerin ( bir çoğu intihar ), %70 i gene erkek. Psikolojik şiddet tabii bir çoğu. Yani ölen kadın olunca değerli, erkek olunca mı değersizdir? Ben ve benim bir çok arkadaşım dayak yemiş şiddete uğramıştır. Hayatımıza gasp edilmiştir. Kadınlar erkeklerden güçsüzdür, dayak yiyen erkekte diğer erkekten güçsüzdür. Hatta bunu kadın erkek diye ayırmamak direkt canlıya şiddet demek en doğrusudur. Yeni taşındığınız mahallede eğer sokak hayvanları sizden kaçıyor ise o hayvanları insanlar korkutmuş şiddet uygulamıştır. İlk okulda yaptığımız projede bizzat şahit oldum; küfür edilen kötü söz söylenen bitki, güzel söz söylenen bitkiden daha az gelişim gösteriyor, sizde deneyebilirsiniz. Şiddet şiddettir ayırmayın.

  İkinci olarak sırf böyle yazılar yazıyorum sırf buradaki feministliğe lgbtye din düşmanlarına vatan düşmanlarına karşıyım diye tehtid küfür yediğim oluyor. 3 aydır siteye üyeyim, şu ana kadar gizli kullanıcı olmadım. Hiç kimseye sapıklık yapmadım, cinsellik ve nasılım konuları engelli. Herhangi birine sapıklık yapmadım. Tanışalım diye mesaj atmadım. Lütfen artık gidin o sapıklarla ruh düşmanlarıyla uğraşın. Ve resimdeki de benim.

  Üçüncü olarak benceniz hakkında konuşmak istiyorum. Gerçekten güzel bir bence olmuş. Sosyal alanda olan psikopatların, ruhsuzların neler yapabildiğine şahidim. Bunu gerçek anlama götürüp se. x kölesi yapmaya çalışanları bilirim. O yüzden diyorum ki mesajlarınızı kapatın. Kapatmak zorunda değilim diyorsunuz haklısınız. Ama şöyle düşünün biri size ;

  0|0
  0|0
  • biri size; yeni site açtım bakabilir misin diyip bir www. sitesi atar. Ve ondan sonra IP'inizi bularak bilgisayarınıza girip özel fotoğraf, mesaj veya bilgilerinizi öğrenir. Hatta evinizi de öğrenir. Bu tarz sapıklardan uzak durmanızın yolu mesajlarınızı kapatmanızdır. Dediğim gibi bence çok güzel, emeğinize sağlık.

   "Sapık her yerde sapıktır ama sosyal alanda daha cesurdur."

   Esenlikler dilerim...

  • Hepsini Göster
  • Kusura bakmayın ama intihar ederek ölen insanları şiddet içinde saymam. Kadın dırdırından bıktım artık diye intihar edilmez tamamen sorumluluktan kaçmak için ölüme gidiyorlar.

  • Psikolojik şiddet denen bir şey yok diyorsun yani. Tamam evli olanları değil normal insanları baz al. 10 kişi cinayete gidiyorsa bu rakamın 8 i erkektir.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 6

 • Elinize sağlık

  1|0
  0|0
 • Rezil olma konusu çok doğru gerçekten. Düşünün, benim eski sevgilim ona yavşayan adamları anlatıyordu ve yarılıyorduk.
  Eline sağlık.

  1|0
  0|0
 • tatlı bir abartmaya rağmen düşünce okunabiliyor.. katılmadığım bir iki noktayı nedenleri ile kısa bir şekilde lisanım da canlandırayım.. bir erkeklerin bu şekilde davranmalarının en büyük nedenlerinden bir tanesi bayanın değerlerinin düşmesi bide bu değeri kendi elleri ile düşürmeleri.. bak eskiden olmayan bir tabiri şu dönemlerde duyar olduk '' her kızla evlenilmez ya da kadınla'' diye... peki neden evlenilmez.. çünkü bu devir kadını kendini çok fazla açtı, 20 yaşına kadar en az iki üç kişi ile öpüşmesi onu ortalık malına dönüştürdü. bunu hayır biz özgürce sevgimizi yaşıyoruz diye karşı çıkılabilir.. çok haklıdır bu şekilde ilişki yaşayan insanlar ama bide suistimaller var.. bunu kimse zannımca inkar etmez.
  bir örnek bu konuya baya iyi uyuyor. mesela altını düşünün. kadını anlatmak için altından başka bir nesne bulamadım doğrusu. evet altın düşünün çok çıktığını çok çok fazla çıktığını düşünün. herkesin eline geçer ilk başta ucuzlar millet yıllardır alamadığından saldırır resmen almak için bu durum altının hoşuna gidebilir bir dönem ama bu yılların açlığı ile saldıranlar açlığını giderdiklerinde altın oyuncak olur. ve hiç bir değeri kalmaz sadece bir oyuncaktır o..

  0|0
  0|0
  • Okuduğunuz ve görüşünüzü paylaştığınız için özellikle bazı detayları fark ederek yorumunuzun başında da belirttiğiniz için teşekkür ederim.

   Ancak kadının değerini kadının değil erkeğin düşürdüğünü düşünüyorum. Genelleme yapmam istisnaları değiştirmez tabi. Bazı kadınlar kendi değerlerini ve diğer kadınların değerlerini hiçe sayıyorlar. Ancak sevdiğine bağlı olduğu için güvenerek bazı şeyler yaşayan kadınların bu istisnalara girdiğini düşünmüyorum.

   Tekrar teşekkür ederim gözlerinize sağlık...

 • 1-Erken boşalma kadınlarda olmaz, erkeklerde olur.

  2-Azgın kadın olamaz, azgınlık erkeklerde olan bir durumdur.

  3-Kadın cinselliğin kendisini sever, erkek cinselliği yaşamayı sever.

  4-Erkeklerde masturbasyon yapma ihtiyacı çok fazla olur, kadınların masturbasyon yapmaya ihtiyacı yoktur, uyarılmadıktan sonra kadınlarda cinsellik duygusu uyanmaz, kadın için cinsellik hep ikinci plandadır.

  5-Önsevişme kadın için gereklidir, erkeğin önsevişmeye ihtiyacı yoktur, görsel olarak uyarıldığı için zaten hazır durumdadır.

  6-Erkekler görsel olarak uyarılırlar, kadınları görsellik etkilemez, çıplak erkek görmek kadınlarda uyarılmaya sebebiyet vermez.

  7-Cinsel beraberlik korkusu kadında da vardır erkektede. Erkekte başarısız olma korkusu şeklinde ortaya çıkar, kadında canının yanacağını düşünme şeklinde ortaya çıkar, bu yüzden kasılma olur neticesinde vajinismus oluşur.

  8-Kadınlar ortalama iki haftada bir orgazm olsa yeterli olabilir, erkekler haftada iki veya üç kez orgazm yaşamak isteyebilirler.

  9-Erkeklerde kışın cinsel istek fazladır, kadınlarda yazın cinsel istek fazla olur.

  10-Erkeklerin yedikleri yiyeceklerden ilk elde edilen enerji cinsel bölgeye ulaşır, kadınlarda bu olmaz.

  11-Erkeklerde cinsellik birinci planda gelir, kadınlar için cinsellik hep ikinci plandadır.

  12-Erkekler bir kadını görünce cinsel olarak uyarılmış olurlar, kadınlar uyarılmadıktan sonra cinsel olarak harekete geçemezler. Bir kadını cinselliğe hazırlamak için önce s&

  0|0
  0|0
  • erkek ve kadın doğası farklıdır

  • Hepsini Göster
  • Doğamızda var diyorsun arkadaşım.

  • ben ne erkekler tanıdım cinselliği sıralamanın başına getirmemiş ne kadınlar tanıdım "doğasında olmadığı" halde cinsellik hep birinci sırada. iyi yapmış yazmışsın da yanlışların var kadınlar da görsel olarak uyarılır, ve sözel olarak ve bir çok başka şekilde. kadınların masturbasyon ihtiyacı vardır, nasılsa erkek en ufak bir şeyden uyarılabiliyorsa kadın da uyarılabilir. azgın kadın da vardır ayrıca. tekrar gözden geçirmelisin yazdıklarını

 • Kadınlar farksız değil. Bizde öyle mesajlar alıyoruz.

  1|0
  0|0
  • Sadece 2 günde 58 mesaj aldım. Bu normal mi sence? Hepsi birbirinden iğrençti.

  • Hepsini Göster
  • Mutlaka ama genelde erkekler oda hepsi değil bunları yazdım zaten.

  • Evet erkekler daha fazla mesaj atarlar. Profile inek fotoğrafı bile koysan mesaj alırsın.

   Profilinin pembe olması yeterlidir yani :D Kadınlar içinde sanırım tip önemli.

 • ben bişi yapmadım

  0|0
  0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor... ;